Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A következők a tüneteim!...

A következők a tüneteim! Jövőhét vasárnap kell megjönnie! Szerintetek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Mellérzékenység,feszülés,gyakori pisilési inger,alhasi fájdalom,puffadás,folyás,fáradékonyság!Ez tipikus menstruáció előtti tünetcsoport,vagy lehet akár baba is?Szerintetek?Ki várja még jövőhétre,vagyis ki nem várja?Tünetei?
2010. márc. 25. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Sztem lehet baba.
2010. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg bármi lehet.Nagyon hosszú még az idő mensiig.Még be sem ágyazódott ha jövőhét vasárnapra nem várod.Tehát nincs ami tüneteket okozna.

Nagyon korai következtetéseket levonni és nem is szabad mert aztán jön a hideg zuhany,ha megjön a mensi:(


13 heteske.

2010. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, az még nagyon messze van, bármi lehet.
2010. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En sem varom jovo vasarnapra es nekekm is van folyasom rendesen, allandoan olyan erzesem van mintha megjonne vagy allandoan ki akarna csuszni belolem valami.
2010. márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én jövőhét hétfőre nem várom, de még nem mertem tesztelni:P Nekem is tegnaptól kezdett bővebb, vizes.-krémes folyásom lenni, gyakrabban járok pisilni(de lehet csak felfáztam) de egyéb tüneteim nincsenek:(

Mi már lassan 5 hónapja próbálkozunk:((((

Szerintem akár lehet terhességi tünet isa tiéd...kinek mikor jelentkezik....

2010. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenkinek minden jót és sok sikert a babához!
2010. márc. 25. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!