Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel lehet a teherbe esés...

Mivel lehet a teherbe esés esélyeit növelni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pl.: egészséges életmód, káros szenvedélyek felfüggesztése, stressz mentes légkör, belső nyugalom érzése, stabil,biztonságos párkapcsolat, harmonikus szex - az élvezetekért is,nem programozottan,csak a gyerek miatt; terhes vitaminok szedése.
2008. szept. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ma reggel pozitívat teszteltem, elmondhatatlanul jó érzés! 6 hónapja próbálkoztunk. Én az E-vitaminra esküszöm és az algakapszulára. 3hónapja szedem és megvan az "eredménye":)

Próbáld ki, hátha....Drukkolok!

2008. szept. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szió!Nekem a baráti körömben a Maca Vibe és a cickafark tea(sak a ciklus első felében peteérésig)majd a petérés után a palástfű teára esküsznek.Nekem az 1-ik b.nőm 2 év után az első hó.kura után esett teherbe a másik 5 év után a 3.hó.nál.Most Én is ezt szedem 3 hó.ja,s most várom a "NEM"várt mensit!!!Drukkolok!!!
2008. szept. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!