Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért kezdtem barnázni a 19....

Miért kezdtem barnázni a 19. naptól (28-30 napos ciklusaim vannak)?

Figyelt kérdés
Még kb. 10 napom van a mensiig és már két napja enyhe barnázásom van. Van valaki akinek esetleg ez volt a terhesség jele, vagy csak ennyire korai a menses jele?
2008. szept. 15. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A barnázás a terhesség egyik fő jele!Ovatosan,de gratulálok!Hisz az első 12 hét húzos!!!!


Mi is a baba projekten dolgozunk,s most reménykedem nagyon,hgy jöv,7n nem fog megjönni!!!!

2008. szept. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én a 23.és 24.napon barnáztam-épphogy.most vagyok a 31.napon,alig láthatóan barnázom.csináltam tesztet ma reggel-neg.lehet, hogy még nem elég a hcg,vagy megjön:-(

remélem mindkettőnk babás, csak várat magára a kétcsík...szorítok

2008. szept. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet peteérés is...nekem 17-18 napon van és 28 napos a ciklusom.Nem mindenkinek van középidőben.

De reméljük hogy éppen most ágyaz a baby! :)

2008. szept. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ilyen még nem volt. És teljesen ragad. ???
2008. szept. 16. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!