Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a súlyom...

Lehetséges, hogy a súlyom miatt negatív a teszt?

Figyelt kérdés
Mindig is elég vékony voltam,és vagyokAlkatilag,DE nem kórosan sovány.A mensesemmel sem volt probléma soha,max.1-2 nap késés.Na,most már több,mint két hete késik,tünetek megvannak,de a teszt,amit pár napja du csináltam negatív.Lehet ugye,hogy nem pé-kor,hanem valamivel később eshettem teherbe,és ezért volt negatív.De esetleg előfordul,hogy mivel nagyon vékony vagyok kevesebb a hormonszint a szervezetemben,és ezért nem mutatta ki a teszt??
2008. szept. 15. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy ennek köze lenne a teszthez, de csinálj pár nap múlva méegegyet. Lehet hogy más miatt nem jön meg.
2008. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Endokrinologushoz ha elmesz o megmondja ha esetleg hormonalis problemaid vannak,pl.a pajzsmirigy tultenges miatt lehetsz sovany es emiatt talan kesik a baba,de ezt lehet kezelni.
2008. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem-nem értitek..Nem mostanában lettem sovány,hanem genetikailag az vagyok.Édesanyám 50 kilósan szült,tőle örököltem a géneket,hogy vékony vagyok,DE nincs semmi bajom a pajzsmiriggyel sem..

Van valaki,aki érti miről beszélek?

2008. szept. 15. 21:52
 4/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok,a "stílusért", csak már annyira vágyom agy kisbabára..Hormonális problémáim sincsenek,eddig is ugyanennyi kiló voltam,és mégis kb 10 éve pontosan megjön minden hónapban.
2008. szept. 15. 21:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem, emiatt nem lehet negatív a teszt!

Ha két hetes késik, szerintem, ne maradj kétségek közt, menj el dokihoz! Úgy veszem ki a szavaidból, hogy pontos szokott lenni a mensid, akkor meg minden esély megvan a babára! Hallottunk már olyat, nem is egyszer, hogy valakinek csak a 8.héten lett pozitív a teszt, de olyat is, hogy az egész terhesség alatt negatívat mutatott.

Esetleg várj még egy hetet, de aztán mindenképp menj dokihoz, mert ki kell deríteni, hogy mi vagy KI miatt késik! :)

2008. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást:) Egyébként holnap reggel csinálok még egy tesztet REGGEL.Az előzőt péntek du csináltam.Remélem jó hírrel szolgálhatok:)
2008. szept. 15. 22:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Drukkolok nagyon! :) Majd adj hírt az eredményről!

3.válaszoló voltam

2008. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A két hetes késés, az már komoly. Ha még tüneteid is vannak, akkor főleg! Attól, h. a teszt negatív, még lehet baba, mert az is lehet, hogy a hcg később kezd termelődni.

Hődet méred? Ha az is fent van, akkor még egy jel a babára. De azért 1-2 hét múlva látogasd meg a nőgyógyászod, ha még mindig negatív a teszt és tünetek folytonosak.

Sok sikert és természetesen babát kívánok!

2008. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem a súlyodnak semmi köze ehhez!pláne hogy mindig van spontán vérzésed,és minig ennyi volt a súlyod!szerintem lehet baba,én a tesztekben nem bízom meg száz százalékben.szerintem a legjobb az lenne,ha nőgyógyászhoz mennél.
2008. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is abban reménykedek,hogy a tesztek nem mindenkinél mutatják ki az elején..Egyébként a hőm napok óta folyamatosan 37-37.5 között van.Mindenképpen megyek orvoshoz,majd üzenek. Köszi a bíztatást:)
2008. szept. 16. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!