Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom a mensit....

Holnapra nem várom a mensit. Tegnap szeretkeztünk a férjemmel, s utána 1-2csepp vér is távozott. Azt hittem megjött, de azóta semmi, még folyásom sincs. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mensi előjele vagy esetleg baba is lehet? Már lassan egy éve próbálkozunk. Peteéréskor uh-n is voltam. A melleim abszolút nem fájnak, pedig mensi előtt mindig szoktak. Tapasztalt már vki hasonlókat? Köszi a válaszokat!
2008. szept. 15. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szió!Nekem se fáj a mellem,s egy picit sem érzékeny,pedig mensi elött nagyon az szokott lenni!Sőt,inkább lágy,kellemes tapintású!Lehet,hogy a babóka miatt nem jön meg!Türelem!Még várj 3 napot,s tesztelj!Pusssy
2008. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy azóta van-e nálad valami fejlemény, de múlt hónapban ugyanígy jártam, egy nap a nem várt napon azért reggel szépen megjött :-(( Drukkolok, hogy nálad ne ez legyen...
2008. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig még szerencsére semmi, majd holnap csinálok egy tesztet kíváncsiságból.
2008. szept. 16. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!