Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még terhes attól hogy...

Lehetek még terhes attól hogy megjött a menstruációm?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy első alkalommal még ugyanúgy megjött a lányoknak, csak a második ciklustól maradt el a menstruáció. Vagy éppen végig van egész terhesség alatt, csak kevés. Inkább vegyek egy tesztet magam megnyugtatásul? Jah és hiába van rendesen, nyugtalanít hogy 5 napot késett.
2008. szept. 15. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is késett pont öt napot.De vörös bort ittam minden nap 1 kicsit és forró vízbe ültem és úgy megjött.Amúgy egyik ismerősömnek is volt mensese a terhesség alatt 5hónapig,Nem jellemző, hogy akkor is terhes lehetsz de előfordul :S
2008. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A forró fürdő (esetleg szauna) jó ötlet. Ha pedig nagyon aggódsz, akkor inkább vegyél egy tesztet a gyógyszertárban, minthogy még napokig stresszelj emiatt.
2008. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aggódás miatt késik. Ha bizonytalan vagy, vagy csak ilyen azt hallottam dolgokra építessz, keress föl egy nőgyógyászt.
2008. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sajnos azt kell mondjam, hogy lehetsz terhes attól, hogy megjött, vannak emberek akiknél igy van, viszont nem azt jelenti, hogy nálad is. Van valami más úgymond tüneted amiből gondolhatod, hogy terhes vagy? Vagy csak az hogy késik? Mert az, hogy késik az még nem jelenti feltétlenül, hogy terhes vagy főleg akkor ha még emellett fiatal is, ugyanis fiatal korban nem mindig áll be a menstruáció rendesen. Védekeztetek szex közben? Mert ha igen és nem volt semmi baj mondjuk a gumival ha azzal történt a védekezés akkor kicsi a valószinűsége hogy terhes légy. Az semmiképp nem tesz jót, hogy csak görcsölsz miatta, mert az idegesség miatt is késhet, sőt sokban hozzájárul. De ha szeretnél megnyugodni vegyél egy terhességi tesztet. Nem egy nagy befektetés, de egyből megnyugszol.
2008. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Védekezünk igen, óvszert használunk, de azért idegesít, mert valószínűleg előnedv került rá és ügye abban is van sperma, ezért aggódom kissé, más jelet nem tapasztaltam hál istennek. Igaz hogy már 22 éves vagyok, de még van 2 évem az egyetemből és nem szeretnék még emiatt babát...
2008. szept. 15. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!