Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utolsó mensim csak 3 napig...

Az utolsó mensim csak 3 napig volt meg 5 helyett, a teszt negatív. Lehet babóka?

Figyelt kérdés
Az utolsó mensim csak 3 napig volt meg 5 helyett.Lehet babóka??????A TESZT NEGATIV!!A pocim alul sokszor szurdogál,görcsöl.Egyfolytában pisilni járok.A melleim ilyenkor már rég feszülni szoktak,de most semmi.Inkább joval lágyabb,kellemesebb tapintásu mint ilyenkor szokott.Jöv. Csütörtökön kéne megjönnie.Este fele hányingerem van.!
2008. szept. 15. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a teszt negatív,akkor inkább várd meg a csütörtököt,3 nap mensi is mensi,ha meg mensi után is volt esély megfoganni,akkor korai a teszteléd. Nekem 5 nap késés után is negatív a tesztem,tehát megnyugodhatsz,mert nekem már más miatt kell aggódnom ezek szerint.

Kitartást csütörtökig!

2008. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amiota meg volt az utsó mensim(aug 30),azota tiszta páfrány az ov.mikr.kopos teszt.Ezek szerint csak ámítottam magam???????

Te se add fel!!!Még lehet pozitiv!!!Amugy neked vannak terhességre utaló jeleid?

2008. szept. 15. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A mikrószkópot én nagy ívben kihajítottam...reggelente merő páfrány,du. meg már semmi... Csalódtam benne,de persze még ezt nem jelenti hogy nálad is csal!! péntekig,vagy szombatig várjál és tesztelj! Várom a fejleményeket!! Remélem összejön! Puszi! Az első válaszadó.
2008. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálam reggel 8 ó.körül és d.u.17 ó.kor is páfrányos!!!Én is nagyon reménykedem,hogy .....Főleg ha nálad is kiderülne,hogy jön a babóka!!!Tök jó lenne!Pusssy
2008. szept. 15. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!