Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek terhes?

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit, hogy ne legyen kioktató jellegű a válasza, mert nem vagyok felelőtlen. Mindig nagyon óvatosak vagyunk (több éve vagyunk együtt), sőt néha már annyira, hogy az kicsit durva...

Óvszerrel védekeztünk nem szakadt ki, mégis bennem van a félsz. mindjárt 3 hete kellett volna megjöjjön de semmi...néha a derekam fáj, mintha megjönni akarna, aztán semmi...csináltam egy érzékeny tesztet napközben nem mutatott semmit, holnap csinálok egyet reggel, negatív esetén megnyugodhatok?

Mi lehet az oka ennek a nagy késésnek? :(

Orvoshoz egy ideig nem tudok menni, nem vagyok otthon.

19-L


2010. márc. 23. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg mindig rendesen védekeztetek, akkor nincs mitől félned. Hormonzavartól is késhet.

Nekem 6 hónapig nem jött meg egy drasztikus fogyás miatt, végül gyógyszerekkel meghozták. Akkor én is épp 19 éves voltam.

De volt, hogy stressz miatt késett vagy épp hamarabb megjött.

Várd meg a következő menzi idejét és ha akkor sem jön meg, menj orvoshoz.

2010. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy "óvszeres"fiam (nem szakadt ki,semmi nem volt, valahogy mégis megesett),és egy negatív tesztes lányom.Csak doki tudna pontosat mondani, bár a reggeli teszt majd sokat számít.Tévesen pozitívat nem fog mutatni, esetleg tévesen negatívat.De lehet biztosan még pár oka,hogy ennyit késik.
2010. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg vigyáztatok, nem hiszem!

Lehet pont azért késik, mert stresszelsz miatta.

Nyugi meg és tesztelj!

Lehet hormonális oka, stressz, otthoni gondok, gyógyszer miatt, rengeteg oka lehet.

Drukkolok!

2010. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs semmi. Néha előfordul, hogy kihagy egy egy menstruáció. Ez velem is megesett és a doki azt mondta ez természetes, hisz annyi minden befolyásolja (frontok, stressz...)
2010. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2o:o9

Hogy megnyugtattál most:P

2010. márc. 23. 20:15
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat:)
2010. márc. 23. 20:17
 7/8 A kérdező kommentje:
na megjött:)
2010. márc. 24. 09:34
 8/8 anonim ***** válasza:
jó'van! :D
2010. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!