Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellfeszülés mikor jelentkez...

A mellfeszülés mikor jelentkezik? 28 naposak a ciklusaim és ez a 30. nap és még nem jött meg.

Figyelt kérdés
Soha nem késik mindig pontosan jön meg. Ha terhes lennék már éreznék valamit? Mert eddgi semmi!!!!!
2008. szept. 15. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek vannak tünetei.Ettől lehetsz még terhes!Javaslom csinálj terhességi tesztet!
2008. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj tesztet, és adj nekünk reményt, hogy működik még a nagykönyv, hogy 28 napos, pontos ciklus, 2 nap késés, pozitív teszt, baba! :O)

Nagyon szorítok, ha sosem késik, biztos sikerrel jártatok!

2008. szept. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazából azért fura hogy sikerült mert vettem ovutesztet és mind az öt negatív volt, félidőben csináltam. meg mert semmi tünetem nincs. SEMMI!!! Holnap csinálok tesztet ha addig sem jön meg. És megírom
2008. szept. 15. 10:27
 4/7 anonim ***** válasza:

OK, mindenképpen írj!

Ha épp nem kaptad el ovuteszttel az LH-csúcsot, akkor lehetséges, hogy sosem lett pozitív, de mégiscsak volt peteérésed! Az sem baj, ha semmi tüneted nincs olyankor, a lényeg a "végeredmény"! :-)

2.v.

2008. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

sziasztok! Ma reggel csináltam tesztet! POZITÍV LETT!

Nagyon örülök neki. Remélem nektek is sikerül.

2008. szept. 16. 08:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Gratulálok!Olyan jó hogy Nektek is sikerült!Nekünk már pár hete sikerült,ezért javasoltam a tesztet!Sok Boldogságot!1.válaszoló.
2008. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Óh, de jó! Nagyon örülök a boldogságotoknak! Gratulálok!!!

Remélem, nekünk is hamarosan összejön...

Üdv,

2. válaszoló

2008. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!