Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tojásos nyák az tényleg...

A tojásos nyák az tényleg olyan mint a tojásfehérje?

Figyelt kérdés
Nekem elvileg ma van a pé-m, de napok óta erőteljes átlátszó "zselé" jön belőlem. Bocs, nem akarok undorító lenni, de eddig még sosem volt ennyi. Olvastam, hogy pé-kor átlátszó, tojásos nyák, folyás a jó. Én úgy gondolom, eddigi hónapokban olyan volt. De ez most sokkal sűrűbb, nem lehet széthúzni, olyan mint a kocsonya. Ez normális, vagy valamilyen fertőzést szedtem össze? Köszönök minden segítő választ.
2008. szept. 15. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen kocsonyás valamit én is tapasztaltam már, de nekem többnyire bővebb hüvelyváladék és sperma-maradványok keverékéből alakul ki ez. :) nem voltatok együtt a pároddal mostanság? Gondolom, igen, ha a napokban van peteérésed. :)

Amikor színtiszta tojásos, akkor az tényleg olyan, mint a tojásfehérje, legalábbis nekem.

Jah, és nem hinném, hogy fertőzés!

2008. szept. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) Nem, sajnos nem voltunk együtt. már szeretnénk, de nemrég műtötték, és még fájnak a sebek. Amúgy soha nem voltam még ilyen rosszul pé környékén. Szédülök, fáj a derekam, a mellem is feszül. Állandóan pisilni kell és úgy feszül a hasam mint mensi előtt, teljesen fel van puffadva. Rettentő rossz a közérzetem. Már délelőtt olyan fáradt vagyok, mint máskor este. Nem értem ezt. Még a műtét előtt voltunk együtt, de azóta megjött. Terhes nem lehetek. Teljesen kész vagyok.
2008. szept. 15. 07:50
 3/5 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy nem átttetsző folyásom van a nyák mellé, hanem sűrű, testápoló szerű fehér. Most egy kicsit kevesebb van, de eddig sok volt. pedig nekem az sem szokott lenni. Nem viszket, nem csíp, semmi. Megyek nőgyógyihoz, mert ez így kicsit kiborító.
2008. szept. 15. 08:19
 4/5 anonim ***** válasza:

...hát, ez tényleg elég fura, mert babás tüneteknek is beillenének ezek a dolgok, amiket leírtál.

Végülis az orvos jó ötlet, mert akkor legalább tiszta vizet önthetsz a pohárba, és ha semmi extra nincs, akkor is legalább megnyugszik az ember lánya, hogy az esély a babára igenis adott! :)

1. válaszoló voltam

2008. szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fura. Amúgy 30.-án jött meg, előtte egy héttel voltunk együtt a párommal. Szombaton megjött, akkor görcsöltem is. Két napig jobban meg volt, de nem volt darabos, aztán csak kevesebb. Furcsáltam, hogy a mellem nem "esett össze" mint máskor, hanem feszes maradt, és a hőm is sokáig fent volt, bár azt nem szoktam rendesen mérni. Azóta is feszül a mellem. Na mindegy, a doki majd megmondja, mi a helyzet. :) Köszönöm, hogy válaszoltál! :)
2008. szept. 15. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!