Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e ugy terhes hogy...

Lehetek-e ugy terhes hogy megvan a menstruaciom?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 05:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen,lehetsz. de egy teszt és máris tisztában látsz majd.
2008. szept. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, de előrodul. De ez tényleg nagyon ritkán fordul elő. Viszont ha a melled is feszül, az már eléggé arra mutat, hogy terhes vagy.
2008. szept. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetsz. Kuldom neked egy nagyon boldog 10 hetes kismama levet aki nemreg ezt irta:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Nalla se hanyinger, se erzekeny cicik, se faradsag nem volt es a mensije 3 napos volt. Egyedul a folyasabol kovetkeztetett terhessegre.

Barmi lehetseges, mar csak azt tudom mondani, hogy tenleg a remeny hal meg utoljara. :)

2008. szept. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 2hete vasárnap megjött a nem várt menzim, tartott 3 napig a nem megszokott vérzés, és nagyon érzékeny volt a cicim, a hőm 37,3 volt a menzi után is. Múlt hét pénteken teszteltem 2 fajtával és mind a kettő pozitív lett. Így kb 5 hetes lehetek már! Ne add fel, van remény én is el voltam nagyon keseredve és mégis van pocaklakóm! Én nagyon sok kismamától hallottam, hogy volt menzije. Ez lehet attól, hogy később fogant, illetve, hogy a szervezeted emlékezik még , hogy menstruálni kell. :-)Szorítok Neked!!!!!

2008. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze. Olyan is van, hogy terhesség alatti menstruáció miatt elszámolják a baba születési idejét pár héttel, hacsak közben a méretek alapján nem korrigálnak. Már hallottam olyat is (nem tudom, igaz-e), hogy valaki a terhesség alatt végig menstruált.
2008. szept. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!