Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Digitális hőmérő? Ki vagyok...

Digitális hőmérő? Ki vagyok akadva

Figyelt kérdés
elvileg 1 tized fok a hibalehetőség benne. erre egymás után kétszer mér először 36.4-et aztán 35.8-at. nem mindegy. pedig patikában vettem, még új is. így nem lehet korrekt diagramot készíteni
2010. márc. 23. 10:24
1 2
 11/13 anonim válasza:
Igazad van higanyosat már nem kapni, mert betiltották. Kapni viszont hozzá hasonlót. Pontosan nem tudom már mi van benne, de ugyan olyan pontos. Kb 500 ft. A digitális nekem is nagy különbségeket mutat: 1x 35,5 utána meg 36,8. Hát nem mindegy :-) a másik hőmérő jó!!!
2010. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

már nem bosszankodom :)


az átlagolós módszer jónak tűnik. mert 4-5 mérésből esetlegesen egy kiugró/téves van, a többi +- egy tized.

majd ha megvan és érdekel titeket, akkor a ciklus végén linkelek (még 2-3 hét)

2010. márc. 24. 09:13
 13/13 A kérdező kommentje:
és persze köszönöm a válaszokat
2010. márc. 24. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!