Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hagytatok szünetet az inszemin...

Hagytatok szünetet az inszeminációk között?

Figyelt kérdés

Nekem most derült ki, hogy sajnos nem sikerült. Fel kellene hívnom a dokimat,de nem tudom eldönteni, hogy mit mondjak neki, kihagyunk egy hónapot vagy mehet a következő inszem?

Nálatok hogy volt? És jó döntést hoztatok? Minden történet érdekel!!!!


2010. márc. 23. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

én nem hagytam szünetet, de az orvos mindig ellenőrzi uh-val hogy a méh, petefészek teljesen kiürült-e. Ha esetleg nem akkor kell szünetet hagyni. Egyébként nem indokolt. sok sikert!

2010. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi előző vagyok. most olvasom csak a részletet. sajnálom, hogy nem sikerült. mi egymásután 5 hónapban próbálkoztunk, jó döntést hoztunk, mert az első lombik sikerült, tehát nem húztuk feleslegesen az időt. persze a lelki okok másak, de próbáljatok erősek maradni. biztos sikerülni fog. szia
2010. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál.

Még azt megkérdezhetem, hogy végül is kiderült, hogy az inszemek miért nem sikerültek? Vagy ez örökre rejtély maradt?

Mert ha tudnám hogy csak így sikerülhet akkor biztos nem szüneteltetnék.

Nem tudom.

2010. márc. 23. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Most készülök a 3. inszemre, és nem hagytunk ki. Nem akartam az időt húzni, beleőrültem volna, ha egy hónap malmozás van közte. Remélem ez lesz az utolsó, és egyben sikeres inszem. Kitartást neked! Együtt érzek veled.
2010. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem derűlt ki mért nem sikerült. Az orvos nem mondta. A 4. inszem után megkérdezte, hogy van e még türelmünk, én mondtam, hogy még 1 inszem és ha az sem sikerül akkor lombik, abból az első sikerült, 2 beültetettből 1 baba született tavaly novemberben. sok sikert és kitartást. szia
2010. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!