Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt peteérés? (ha...

Mikor volt peteérés? (ha volt) rendszeres 30-31napos ciklus! A 20ciklusnapon vagyok ma emelkedett a hőm,36.1-36.2 az atlaghőm. Ma 36.6, de nincs semmilyen folyasom már 4-5napja.

Figyelt kérdés
Tegnap napközben hirtelen ereztem egy elég erős szurast az alhasamba és a mellem a ciklus 6-7.napja ota egyre jobban fáj feszül, 3napja már ugy mint mensi előtt szokott talan kicsivel jobban.(mindig peteérés utan egy héttel kezd el fájni)a mensesem 5 napig szokott tartani most enyhebb volt es az 5-6.napon barnaztam már csak. A ciklusom 13.napján volt nagyon sok feher nyulós folyasom, előtte lévő napokba szurkalt enyhen görcsölt a hasam. Lehet hogy akkor volt PÉ? De a hőm nem emelkedett csak ma.
2015. dec. 11. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az a helyzet,hogy akkor van ovulacio ha visszaesik a hod alap ala es masnap folmegy boven alap fole.Ez jelzi,hogy megrepedt kiszabadult a tuszo.Ha csak az van hogy alap fole megy ciklus masodik feleben akkor volt peteeres (tunet,folyas stb) de nem szabadult ki.Vagy cisztava alakul vagy felszivodik. Van gorbe amit megnezhetunk? :)
2015. dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
2015. dec. 11. 15:39
 3/17 A kérdező kommentje:
Én ugytudom hogy nem minden esetben esik le a hő közvetlen ovu előtt. A lényeg nem az hogy az alaphő felé emelkedjen 3-5tizeddel es ugy is maradjon a kövi mensiig? És ebből lehet tudni h biztossan volt tüszőrepedés
2015. dec. 11. 15:43
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez az lesz amit irtam kb..nem szabadult ki valoszinu a petesejt de ne legyen igazam :) Uh tudna bizonyossagot adni ebben.Menj orvoshoz ha tudsz.
2015. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szóval csak akkor reped meg ha előtte egy nappal leesik a hő? :) terhes biztos nem lehetek ilyen alacsony hővel ugye? Ha mondjuk mégis a 13.cn.on volt pé amikor sok folyasom volt es a többi pére utaló jel.(szurkalas enyhe görcs,mellfajdalom)mert akkor lehet hogy a tegnapi erős szuras akar beágyazodas volt? Olyan létezik hogy valamiért csak a beágyazodás utan emelkedik a hő?

Lehet hogy nagyon hülye kérdés de ez is eszembe jutott. Köszi a válaszokat:)

2015. dec. 11. 16:15
 6/17 anonim ***** válasza:
Oszinte leszek! Szerintem ebbol nem lesz most baba :) Termeszetesen a kivetel erositi a szabalyt :D Pl most ciklusomban en is tapasztaltam a szokasos ovu tuneteket es alig emelkedett a ho nehezen a 19.napon ;/ Amikor kiszabadul nekem mindig visszaesik...most nem ebben a honapban! Csak a sajat tapasztalatom tudtam neked irni :) Meg most is azt mondom doki+ uh az a biztos.Igy csak talalgatni tudsz sajnos. Sok sikert!
2015. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem,hát majmeglatjuk mi lesz :) még annyi hogy ha nem tudott megrepedni akkor mikor fog megjönni? Mert ugye a mensi pé utan 14napra jön meg.
2015. dec. 11. 19:10
 8/17 anonim ***** válasza:
Jo esetben idoben ..ha kesik (ami valoszinubb) akkor tudjuk,hogy emiatt :) Majd ird meg hogy alakult!
2015. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jolvan köszönöm :) irok majd
2015. dec. 11. 20:32
 10/17 A kérdező kommentje:

[link]

Ma felugrott a hőm :) mitől lehet ez az 5.dpon? 37ig nem ment fel a hőm eddig egyszersem

2015. dec. 15. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!