Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes szeretnék lenni,...

Ha terhes szeretnék lenni, közösülés után meddig kell nyugalomban feküdnöm, vagyis befolyásolja e h mennyi ideig van bennem a sperma?

Figyelt kérdés
2008. szept. 14. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Min.20-30 percig nem árt ha befolyatod,pl.párnát teszel a csípőd alá.
2008. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen emeld meg a csípődet, így várj. Ha ki tudod számítani, mikor van peteérésed, azokban a napokban mindenképpen akciózzatok. Mi elszalasztottunk egy ilyen időszakot, és hiába emeltem a csípőm, nem lett belőle baba.
2008. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt javaslom, mint az első 2 válaszoló.
2008. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem párnázás nélkül is sikerülhet! Jó én is használtam, de csak mert nem szeretem, ha kifolyik az ágyra...A szervezeted úgy van kialakítva, hogy a szükséges spermák hamar elstartolnak, és ki a többi fog folyni... Olyan nincs, hogy semmi, csak esetleg nem veszed észre, amikor távozik. Ha az aktus után bepárnázod a popsid, a köv pisiig nem fog kifolyni semmi, elég pár perc is. Ha minden megfelelő, sikerül így is!!!
2008. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én először próbáltam ki a párnás dolgot. Úgy 10-15 pecrig feküdtem így...

22 hetes babás vagyok.:D Abszolút ajánlom!

Drukkolok neked!


Írj ha összejött!

2008. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sziasztok! én is szeretnék kis babát! de nem tudom hogy hogyan kell ki párnázni a csípőmet! egyébként nagyon tetszik a tipp! légyszi részletesen irjátok le a taktikát! előre is köszi
2009. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elfelejtettem meg kérdezni, hogy sex előtt párnázzam ki a csípőmet??? vagy utánna??? légyszi válaszoljatok!
2009. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én csak utána tettem párnát a popsim alá:)

Az eredmény: 5 hetes kisfiú szuszog a kiságyban:D


Sok sikert!


Írjatok az eredményről!

Kérdező, Te hogy állsz?

2009. márc. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sziasztok en ki probaltam mar a parnazast is meg mindent meg sincs babam, :( es ez miatt minden nap sirok, es nem erzem magamat nonek, nagyon szeretnek babat legyszi irjatok minel tobb hasznos dolgot! elore is koszike
2009. júl. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!