Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szóltok a görbémhez?...

Mit szóltok a görbémhez? Normálisnak számít?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 22. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, 2 nap múlva tesztelhetsz:)
2010. márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon jónak tűnik. a 24.-i vérfolt külön biztató :) lehet, hogy beágyazódás volt.
2010. márc. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon biztató! Megy a drukk!Majd írd meg mi lett a teszt eredménye!!!
2010. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

09:46 vagyok


ha van ötletek, légyszi írjatok az én görbémhez is. pár kérdéssel előbb van. még kezdő hőmérőzős vagyok :)

2010. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást.Nagyon rendesek vagytok,hogy ilyen gyorsan válaszoltatok.
2010. márc. 22. 10:02
 6/9 A kérdező kommentje:
A vérfolttal kapcs.:Szombat hajnalban késszúrásszerű fájdalmat éreztem,majd reggel szeretkeztünk apával,és amikor WC-re mentem akkor láttam a vérrel keveredett spermát.Nagyon megilyedtem,hogy neki van baja.Vagy megsértett bennem valamit de ilyen még nem volt soha.De utána még tegnap is volt kevés barna folyásom.Szóval lehetett ez a beágyazódás miatt?
2010. márc. 22. 10:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Kissé magas az alaphőd; hormonjaidat nézték?


Amúgy biztató a görbéd. Sok sikert!

2010. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia.Decembertől mérem a hőmet amikor elkezdtem mérni 36.4 körül volt az alaphőm.A múlt hónaptól emelkedett az alaphőm.
2010. márc. 22. 13:17
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és eddig hónaljban mértem ebben a hónapban viszont szájban ez nem tudom,hogy számít e?
2010. márc. 22. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!