Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyha egy férfi és egy nő...

Hogyha egy férfi és egy nő egymás mellett fekszik és a férfi nemiszerve hozzáér a nőéhez akkor lehet terhes?

Figyelt kérdés
2008. szept. 13. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem :D

Nézd át, hogy működik a megtermékenyítés. 8-os bioszkönyv.

2008. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De sokan azt mondják hogy az előváladék is tartalmazhat spermákat.
2008. szept. 13. 22:43
 3/12 anonim válasza:
37%
jézusommm ekkora faszságot hogy lehet kérdezni? XD hány éves vagy ?8?
2008. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
most miért?
2008. szept. 13. 22:46
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Bioszkönyvet erősen ajánlom
2008. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Előváladékkal is csak riogatnak, általában azok, akik at sem tudják, mi az. Megtermékenyítéshez be kell zsírozni az utat, amit az előváladék max megkezd. Sok férfinak azért nem lehet gyereke, mert bár van spermája, nem elég, így nem ér el a petesejtig. Pedig több van bennük, mint az előváladékban, milliószor.
2008. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Kérdezd meg apucit!!!Talán felvilágosít....Mennyi csitri van itt...elkeseerítő...Ilyenek mint te toporognak a tini ambulancián, hogy fogamzásgátlót akarok, de annyira csipszarok, hogy röhögnek a doki arcába.Na az ilyet küldeném el jó messzire. Aztán vigyorog tágitóval a p.-ba, mert nem kell a gyerek, amit megcsinált. Sajnos a sexhez, tényleg nem kell ész...Ez van, idáig süllyedtünk...
2008. szept. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem akartam olyan bunkó lenni, mint az előttem szólók, ezért kerestem neked valami hasznosat. Remélem találsz választ a kérdéseidre.

2008. szept. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csak ha a férfi beteszi a hímvesszőt a hüvelyedbe, akkor lehetsz terhes. Igen, az előváladék is tartalmaz spermát, ezért jobb gumit húzni akkor is, ha csak épp hogy beteszi egy kicsit. Szerintem ne bioszkönyvbe olvass utána!
2008. szept. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
4. válaszoló!Nem riogatás! Sokan estek már teherbe előváladéktól, főleg akkor ha a megszakításos közüléssel "védekeztek". Ismerősi körömben történt! Tényleg van olyan, hogy kevés a spermája a férfinak. Egyébként a hüvely magától nedvesedik az előjáték során, nem pedig az előváladéktól! Pláne mert a hüvely magában sem száraz teljesen! De ezekhez tényleg kevés a biosz könyv!!!
2008. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!