Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostitol lehet mas a hogorbe?...

Clostitol lehet mas a hogorbe? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
A mensimet mara nem varom...nem is jott meg...:-) Es a hom reggel meg 36.8 volt..es nekem kb 1-2 nappal mensi elott le szokott esni. Ez az elso honap, hogy a mensi napjan is magas meg. De lehet ez a clostitol? Azt szedtem ebben a honapban. A tesztem reggel sajnos negativ volt..:-(
2010. márc. 21. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én vezettem hőgörbét closti szedése alatt is. 1 ciklusban szedtem a következőben teherbe estem. Nekem 35 napos ciklust csinált. A hőm szép szabályos volt. Mikor meg kellett jönnie leesett a menzim napján, mint mindig. Mármint nem tudtam milyen hosszú lesz a ciklusom, de mikor leesett, aznap meg is jött. A következő ciklusban nem szedtem a clostit, gyönyörűen látszott a görbén a tüszőrepedés, és a nem várt napján (tüszőrepedésből számítva) nem esett le. Aznap a teszt is pozitív lett. Igaz volt 1-2 tünet ami ismerős volt az előző terhességemből (ami 5 hetesen elment).

Szóval lehet baba, de lehet hogy a closti megnyújtja a ciklust. Minden esetre, az hogy még nem jött meg jó hír. Tesztet meg csinálja pár nap múlva, nem biztos hogy a negatív az azt jelenti hogy tuti nincs baba. Van akinek pár nap késéssel mutatja ki. És az is lehet hogy később volt pé-d.

Kitartás és drukkolok, majd írd meg!

Bocsi, gyorsan írtam, remélem érthető! :D

Üdv. egy 6 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon koszonom a valaszodat!!:-) Meg ma se jott meg eddig, de a mai tesztem is negativ...:-( A homet mertem reggel is...de nem tudom, hogy mit gondoljak. Egy kicsit korabban ebredtem ..kb 1 oraval, mint szoktam es gondoltam, hogy megmerem a homet...megijedtem, mert 36.6 korul volt...aztan meg maradtam az agyban egy orat kb. es megmertem megint..es mar 36.8 volt megint(abban az idopontban kb. amikor altalaban merni szoktam) Szoval, szerinted melyiknek hihetek? Amugy meg a hasam is gorcsolget...nem tudom mi lesz.
2010. márc. 22. 15:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha 1 oraval elobb merem reggel a homet, akkor lehet alacsonyabb az eredmeny?
2010. márc. 22. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!