Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor babás vagyok, vagy...

Most akkor babás vagyok, vagy meg fog jönni? Ki érti ezt?

Figyelt kérdés
Febr. 13-án volt az utolsó mensim 28-30 napos a ciklusom. 6 napja csak mensigörcseim voltak úgyhogy elmentem a dokimhoz, hogy miért lehet a görcs, megnézett hüvelyi uh-gal is és azt mondta, hogy meg van nagyobbodva a méhem és vastag a méhnyálkahártyám 14mm, de azt mondta, hogy ebből még bármi lehet. Azon kívül, hogy mensi görcseim vannak semmi más tünetem nincs, hámlik a m.bimbóm(?).Mi a véleményetek?
2010. márc. 21. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ha megvan nagyobbodva a méhed az jó jel sztem.drukkolok:)
2010. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha megnagyobbodott a méhed, akkor jó esélyed van a babára, csak hát annyiban még korai volt, hogy ilyenkor petezsákot, vagy bármi biztosabbat láson. Tesztet nem csináltál?
2010. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat remélem igazatok van, azt kérte a doki, hogy ha a jövőhét közepéig se jönne meg akkor csináljak egy tesztet mert annak mutatnia kell már vmi ha van vmi és azt követően menjek el hozzá. Hát nagyon bizakodom, szurkoljatok
2010. márc. 21. 10:20
 4/13 anonim válasza:

Szia! Nekem feb. 14.-én volt az utolsó mensesem, de orvosnál még nem jártam, mert korainak gondolom még, de ilyen lett a tegnapi tesztem:

[link]

Szerinted, szerintetek lát már valamit az orvos UH-on, ha már pozitív a teszt?

2010. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Előző vagyok, szerintem csinálj egy tesztet, már neked is kimutatná, ha baba van.
2010. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azt mondod csináljak tesztet??Oké végül is igazad van, nem olyan rossz az arány mint eddig h 50-50-% a babó, hanem mondjuk olyan 60-40%..már ez is vmi, sztem hnap csinálok egyet, aj nem kedd reggel.Majd írok mi lett:D

Gratuálok neked a teszthez képeltöltő,te már biztos lehetsz a dologban sztem ha a jövhét végén elmész dokihoz tutit fo mondani, de jó neked:D Gratulálok szívből

2010. márc. 21. 11:05
 7/13 anonim ***** válasza:
A teszt előbb mutatja ki, általában már a várt (nemvárt) mensi napján is, minthogy az orvos látna vmit az ultrahangon. Úgyhogy hajrá, csinálj tesztet! Megy a drukk!
2010. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen,én is hamarab teszteltem +-t,mint ahogy a doki látott volna valamit.Rá egy hétre visszamentem a dokihoz,és akkor már látott petezsákot--ez most volt csütörtökön.Azt mondta menyjek vissza 3-4 hét múlva,megint megnéz.

Amúgy a labor akkor kimutatta mikor +-t teszteltem.

Sok sikert,mert elég nagy eséllyel indulsz!

Ja!

Az első vizsgálat előtt + teszte,és a doki nekem is megnagyobbodottt méhet,és vastagabb méhnyálkahártyát látott akkor.(mint írtam,egy hét múlva volt már petezsák is)

5+5 hetes km

2010. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De jó, nagyon köszönöm a bíztatást, még ilyen helyzetben nem voltam nagyon sok másban igen, és ezért vagyok ilyen kis értetlen de akkor egy teszt és okosabb leszek. Remélem nekem is kisbabám lesz majd ha megyek a jövőhét végén. Végre valahára, jó lenne nagyon.

Nagyon gratulálok és boldog babavárást kívánok!

2010. márc. 21. 15:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is 13-án kellett volna megjönnie és nekem is hámlik a mellbimbóm. Egy hete állandóan azt hiszem meg fog jönni, de semmi. Esténként meg hőhullámaim vannak, de a tegnapi tesztem -. Szerintetek?
2010. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!