Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell eggyüt lenni, ha a...

Mikor kell eggyüt lenni, ha a ovu teszt pozitiv, vagy már negativ?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert a doki javasolta,hogy probáljunk csak a ovura figyelni,mert kevés a sperma szám,igy hátha eltudjuk csipni a legjobb idöpontot.Ma az ovu teszt pozitiv,de ez az elsö nap,hogy teszteltem és halvány fogalmam sincs,hogy mi a jó megoldás.Mindig a cikusom hosszu volt 32-36 nap között,most még csak a 12-dik napon vagyok és az elsö ovu teszt pozitiv.Lehet,hogy a cickafark tea leröviditette a ciklusomat?
2010. márc. 20. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg, amikor újra negatív lesz a teszt, akkor van az ovuláció.

De olvastam már olyat, hogy volt akinél bizonyítottan megrepedt a tüsző már az első pozitív napon.

Szerintem inkább a pozitív napon legyetek együtt, és kétnaponta.

2010. márc. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nini24 ***** válasza:

Szia!


Van olyan nő,akinek akár több napig is pozitív az ovu tesztje, aztán negatív lesz! Az én dokim azt mondta, hogy a pozitív és az első negatív napon is legyünk együtt, így a tuti! :) Bár akkor nem sikerült a baba, de biztos igaza van :) Sok helyen hallottam már ezt! Hődet nem méred? Mert akkor az adna támpontot, hogy mikor is van tüszőrepi! :) Sok sikert! Megy a DRUKK! :)))

13 hetes kismama

2010. márc. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a hőm alapján a pozi teszt napján volt. Nem tudom mi az igazság, akkor jó vagy a kövi negatív napon. Csak azért írtam le az én példámat, hogy van ilyen is.
2010. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!