Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek hogy ne érezzem...

Mit tegyek hogy ne érezzem magam így?

Figyelt kérdés
Mindig fiatalon szereztem volna anyuka lenni,és tudom hogy hülyeség, de 23 évesen "öregnek" érzem magam!!Most kezdtünk el próbálkozni,de félek h hónapokba,akár évekbe is telhet mire összejön a baba!Mit tanácsoltok h ne rágódjak egyfolytában ezen?Ti mivel tereltétek el a gondolataitokat?
2010. márc. 20. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Fiatal vagy még, egyáltalán nem vagy elkésve, akkor sem, ha csak 5 év múlva szülsz. Ne kapkodj, éljétek ki magatokat, kiránduljatok, bulizzatok, szerintem bőven ráértek erre. Iszonyú nagy felelősség és bizony 24 órás szolgálatot igényel. A természet eldönti mikor kell jönnie a babának, és az úgy és akkor lesz jó!!!
2010. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem is ráérsz vele,de ha tényleg annyira szeretnél babát kezd el szedni az Elevit tablettát az 1 vitamin ami segíthet a fogantatásba és sex után tegyél a feneked alá 1 párnát és kb10-20 percig ne kelj ki az ágyból

Azt jegyezd meg ha görcsösen akarod,akkor nehezebben fog összejönni.

2010. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen igazat adok az előttem szóloknak, és a második válaszoló tanácsait is érdemes betartani. Kezdd el vitaminnal feltuningolni a szervezeted. És nem szabad györcsösen akarni. Akkor tuti, hogy nem jön össze. Tereld el a gondolataidat. A legjobb az ha egy olyan szituációt képzelsz el amelyben már szerepel a baba is. Ne pedig azt, hogy te szeretnél....és szeretnél babát. ha mindennap ugyanazt a szituációt elképzeled a babáddal akkor bevonzod az életedbe. Én pl. azt képzeltem el, hogy a szobában ülök a fotelben, és a babámat próbálom elringatni.ezt mindennap elalvás előtt magam előtt láttam, és jó érzéssel aludtam el. Napközben pedig igyekeztem nem gondolni arra, hogy majd sikerül e teherbe esnem vagy már megint megjön.

Olvasd el, vagy nézd meg a Titok c. filmet vagy könyvet.Sokat fog segíteni.

Hidd el hamarosan anyuka leszel, de ne görcsölj rajta ennyit.

Egy 8 hós kislány anyukája. Ui.:mi 3 évet vártunk a babánkra.

2010. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindannyiótoknak a válaszokat!:))

Igazából tudom h hülyeség,és még ráérek,de ennyi idős koromra már babát szerettem volna!Azt is tudom h nem szabad rágörcsölni,mert az nem tesz jót semmilyen szempontból!Csak amikor látom sorban az ismerőseimet,akiknek leghátul állt a család a fontossági listàn,és 20-21 évesen véletlen teherbe estek és most boldog anyukák,akkor mindig azon gondolkozom h miért ők,akik nem is akartàk?És mikor jövök én?

Folsavat meg vitamint szedek már,és megkerestem a Titok könyvemet,és elkezdtem olvasni!:))

2010. márc. 21. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!