Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hogyan esett teherbe?

Ki hogyan esett teherbe?

Figyelt kérdés
mármint praktikákra gondolok :) pl pozíció esetleg vmien gyógyteák stb... mindent írjatok le légyszi :)
2010. márc. 20. 18:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%

wowww, gratulálok az előzőnek! :D:D


Én csak egyszerűen elfelejtettem, hogy peteérésem van, és az sem tűnt fel, hogy naponta kívántam az együttlétet! Ráadásul hason maradtam... Aztán rá 2 hétre már éreztem, hogy más állapotba léptem, és azóta már 10 hónapos a meglepetésbabánk! :)


Remélem neked is mihamarább jön ez a különös érzés! :)

2010. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%

Máfél évig próbálkoztunk nem görcsösen de volt lábfeltevös póz is.

Aztán a karácsonyi szünetet anyóséknál töltöttük és minden nap volt otthon valaki mire dec 30-án anyós fél órára elment vásárolni és mi egy kb 5 percest lerendeztünk én rohantam a wc-re minél elöbb jöjjön ki minden hogy ne csöpögjek stb... Minden nap meleg fürdöt vettem az óriási sarok kádjukban, és aztán egy családi halál eset miatt miután haza utaztunk sem volt kedvem vele lenni, így tuti hogy akkor azon a gyors menetben csináltuk.

2010. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%

kétnaponta sex, gyertyaállás utána vagy öt percig, és kispárna a popper alatt utána fél óráig,

1.baba 3hónap, (már két éves)

2.baba 4hónap alatt jött össze így. (27hetes pocaklakó)

de látom sok a praktika! :-)

gratula mindenkinek!

2010. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%
abszolút nem volt semmi praktika. A kisfiunkkal elsőre sikerült, a mostani babával (9. héten vagyok) 10 hónap kellett hozzá.
2010. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%

Mi hátulról csináltuk, majd mielött a férjem elment volna hátrébb húzott és ráültetett a combjára. Nem volt épp a legkényelmesebb, de nagggggyon hatásosnak bizonyult mert első próbálkozásunk volt és sikerült is...ma már 20 hónapos az eredményünk. Asszem 2 hét múlva ugyanezzel próbálkozunk kistesó ügyben..:)))

Majd megírom sikerült-e?!

2010. márc. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%

Hogyan estem teherbe?Hát szexeltem:))

Viccet félretéve az első és leglényegesebb szempont az volt,hogy nem volt görcsölés,hiszti,nem használtam ovu tesztet,nem hőmérőztem,nem ittam csodaszereket és egyáltalán nem figyeltem semmire csak a jó és élvezetes szexre.Mi nagyon szeretjük hátulról csinálni,és orgazmus után még picit úgy maradni,aztán hasra feküdtem,és reggelig ki sem keltem az ágyból.

Bizony én is csináltam férjemnek tükörtojást vacsira és egy nagy bögre frissen főzött kávét is megivott szerelmeskedés elött!Bevált! :)))


12+2 heteske.

2010. márc. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
68%

Szerencsémre elég rámnézni, és terhes is vagyok:D

3hónapig se "próbálkoztunk", amikor terhes lettem, ráadásul alig volt vissza egy hét a menzimig, és a hab a tortán, hogy megszakítottuk, tehát csak az előváladékból sikerült(abban a hónapban csak akkor voltunk együtt, előtte pedig rendesen megjött) egy napos késénél olyan +at teszteltem, alig akartam elhinni.

Most 9hónapos a fiunk, édesen hortyog mellettem:)

2010. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
55%

húh, hát akkor tényleg elég ha rád néz a férjed :)

de miért volt megszakítás, ha már akartatok gyereket?

2010. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
55%

Őszintén, a mai napig nem tudjuk, miért is hagytuk akkor abba:D Úgy jött ki a lépés, vagy nem is tudom.

A lényegen nem sokat változtat.

2010. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
huu:) hát nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) már megvettem a palástfű és a cickafark teát :) Gratulálok mindenkinek és egészséget kívánok nektek is és a babátoknak is na és persze akiknél még pocakban van annak meg boldog babavárást!
2010. márc. 23. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!