Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hogyan esett teherbe?

Ki hogyan esett teherbe?

Figyelt kérdés
mármint praktikákra gondolok :) pl pozíció esetleg vmien gyógyteák stb... mindent írjatok le légyszi :)
2010. márc. 20. 18:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Már nem görcsöltem,mint hónapokon keresztül,és most sikerült!:))))))))

Póz:

Én alul,apa nyakába dobta a lábaimat,és úgy maradtunk még pár percet:)

Rántotta apának előtte vagy 10 tojásból,és tükörtojás--ez lehet segített,mert már spermavizsgálat előtt álltunk.

Két naponta sex.

Ennyi.


6 hónap után sikerült így:)

5+4 hetes km

2010. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Gratulálok sok sok egézséget neked és a babának is :)
2010. márc. 20. 19:36
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

Köszi!

Neked sem kell sokat várni meglátod!:)

2010. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Én gyógyteákat ittam. Ciklus első felében cickafarkfűből, 2. felében palástfűből. Mindig cisztám volt, és mikor babát szerettünk volna, olvastam, hogy ez a két tea csodákra képes. 2. hónapban összejött, most egy éves. :) Sok sikert!!!
2010. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után fél órát-órát hason feküdni nekünk ez vált be 1 év próbálkozás után
2010. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Popsi alatt párna utána. Figyeltem a folyást is.
2010. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Azt mondják, málnalevél teát kell inni a peteérésig, jó sok nyákot csinál, így tuti nem téveszted el, mikor van. Akkor aztán szex ezerrel, majd palástfű teát kell inni a beágyazódás elősegítésére a nem várt mensiig. Ha minden jól megy, sikerül.

Az első babámmal én is csináltam, bár szerintem nekem enélkül is ugyanígy ment volna, mert az elsővel is, a másodikkal is azonnal terhes lettem, ahogy nem védekeztünk. De az elsőnél még én is biztosra akartam menni, erről az előbb említett praktikáról pedig többen mondták, hogy bevált. Ismerek olyat, akinek hosszú idő után így sikerült a babóca. :-)

Sok sikert nektek is!

2010. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
9%
www.disney-plaza.hu
2010. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Én a gyertya pozt is tudom ajálani.Én azt csináltam eggyütlét után, nekünk elsöre összejött a baba (most 18 hós)sok sikert kivánok!
2010. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Semmi különös, csak most nem háton feküdtem utána, hanem hason. Valaki írta itt, hogy így esett teherbe. Egy órája teszteltem pozitívat!!!!!! :)))))
2010. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!