Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Mikor teherbeestetek,...

Lányok! Mikor teherbeestetek, tudtátok h most sikerült?

Figyelt kérdés
Két barátnőm is azt mondta ők tudták mikor teherbeestek?
2010. márc. 20. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
en en, ha nem tudnam hogy van egy 10 hetes babao a pocimban, szinte eszre sem vettem volna hogy terhes vagyok, nemigazan vannak tuneteim, meg a mellfeszulesem is elmul mar.
2010. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt éreztem,hogy valahogy teljesen más volt!

Mintha addig soha nem lett volna annyira jó!

Valami különös érzés volt!:))

2010. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ,egyszer se, pedig 4 gyerekem van :)) Igaz, soha nem figyeltem magam annyira, hogy feltűnhetett volna :D Egyébként 3x még terhes tüneteim se voltak, 2-nél még a mensim is megjött.... Így aztán én kicsit furán lehetek "összerakva" :DDD
2010. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!:))

Most kezdtünk el próbálkozni,és azon gondolkoztam h vajon (ha most sikerült?)máshogy kéne-e éreznem magam.A barátnőim azt mondták h ők egyszerűen már az együttlét után tudták h babájuk lesz!!

Örömmel várok történeteket még!!:))

2010. márc. 20. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!