Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég parás vagyok de igazság...

Elég parás vagyok de igazság szerint lehet a semmire, A boxeren keresztül át tud hatolni a sperma vagy a bugyin? és lehetek terhes?

Figyelt kérdés
mostanában nagyon ideges vagyok nem rég a barátommal fehérneműbe voltunk és csak izgattuk egymást és ugy tettünk mintha szexelnénk de nem hatolt be és rajta mindig rajta volt a boxer és igazából rajtam is mindig rajtam volt a bugyi. megnyugtatnátok a válaszokkal

2015. nov. 19. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetsz! És ilyenkor nagyobb az ikerterhesség valószínűsége is! Gratulálok a kis lúrkókhoz!
2015. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ,milyen az alsónemű.Mert ha selyem,azon nem,de a pamuton bizony átjutnak a kis katonák.Félre a tréfával,mert lehet,hogy a kérdésed komoly.Nem tartom valószínűnek,hogy úgy terhes lennél.Ruhás dugás.;-)
2015. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sárika! Biosz órán jártál-e???
2015. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez már tegnap is kiverte a biztosítékot. Nemcsak biológia de olvasás órára is nagy szükséged lenne.
2015. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már vagy 2 napja röhögök ezen a kérdésen. Kezdtem elfelejteni, köszi hogy újra feldobtad :D
2015. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2015. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! 100 %, hogy nem vagy terhes! Inkább 101%...
2015. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már az előző kérdésedben is kifejtettük, hogy mehetsz babakocsit venni!
2015. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen buta fiatal lányt, tejóég, mikor mindenkinek ott az infó egy kattintásnyira, okosteló a zsebekben mobilnettel, minden háztartásban internet, a suliban infóóra, van könyvtár....be sz a r o k.
2015. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem égetném magam tovább ezzel a kérdéssel.Ha nem tudod,hogy lesz a gyerek bekéne járni a biológia órára.
2015. nov. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!