Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett már így terhes valaki...

Lett már így terhes valaki közületek?

Figyelt kérdés
Általába hat napig szoktam menstruálni,két hónapja csak max 3 napig,3 tesztet csináltam mindegyik más fajta és negatívak voltak,ezért nem is mentem orvoshoz,tünetem annyi van minden hónapban van 1.2 nap mikort szurkál a hasan alja,meg márt sokan kérdezték nem vagyok -e kismama mert olyan az arcom,nem tudom mire gondolnak,mikort eszt mondják,de kezdem elhinni,lehetséges tünet mentesen terhesnek lenni,mert ha az lennék kb 13 hetesnek kéne lenni,meg a tesztek nem hazudnának nem?mert ha járt már így valaki akkort hétfőn az lessz az első hogy dokihoz megyek!Tiszta ideg vagyok!Nyugtassatok meg,hogy nincs ilyen!
2010. márc. 20. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes szerintem, főleg hogy 3 teszt is ezt mondta. A mensid mástól is megváltozhatott, azért menj el orvoshoz, hogy nézzen meg mért lehet, de tuti nem baba. Azt én sem nagyon tudom, hogy honnan veszik, hogy "várandós" arcod van, az első időszakban még nem szoktak vizesedni, hogy az látszódjon rajta..

Amúgy tünetmentesen lehet terhesnek lenni, nem mindenkinél jönnek elő hányinger meg ilyenek, csak fura, hogy a tesztek nem mutatják ki,meg végül is meg is jött, úgyhogy szerintem más oka van, menj el orvoshoz, biztos okosabbat tud mondani, mint mi.

2010. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál!Szép napot!
2010. márc. 20. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát olyat már hallottam h valaki csak akkor tudta meg h terhes mikor a baba megmozdult...

A teszt kimutatná szerintem is, lehet h gyulladás v ciszta....orvoshoz menjél, de nem hiszem h baba!!!

2010. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!