Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van arra, hogy a...

Mennyi esély van arra, hogy a terhes teszt téved?

Figyelt kérdés
Két hete késik a mensesem,és elég sok jel utal rá,hogy terhes vagyok,de a teszt mégis negatív lett..:( Igaz nem reggel csináltam..
2008. szept. 12. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tesztek sem tévedhetetlenek. Csinálj egyet reggel is, mert ugye az első vizeletben mégiscsak nagyobb koncentrációban van jelen a béta-hcg. Ha az is negatív lesz, és a ciklusod is tovább késik, keress fel egy nőgyógyászt. Remélem, minden rendben lesz. Nekem is volt hasonló, azzal az eltéréssel, hogy az első teszt még pozitív lett, de amit 2 nap múlva csináltam a biztonság kedvéért, már negatív, és utána az összes többi is, pedig én is éreztem a kezdődő terhesség minden jelét. Végül elmentem orvoshoz, ahol nyoma sem volt babának. A csuda tudja, mi történt.
2008. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam tévedett...tegnap elött pozitív...azóta 3 másfajtát csináltam...negatív...úgy álomba ringattam magam,hogy most haragszom az egész világra...ráadásul még mindig nem jött meg...most meg azon idegeskedem hogy nehogy valami bajom legyen,vagy ne adj Isten méhenkívüli...
2008. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 6-ból 4 pozitív egy negatív egy nem működött,4 hetes terhes vagyok. :-) szerintem a medilabot érdemes venni,nálam a többi vizeletsugaras volt azokon nem látszott annyira.
2008. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
54%
Én annyi negatív tesztet dobáltam ki csalódottan, hogy megfogadtam, hogy nem kapkodom el többé. Így amikor már 10 napot is késett, vettem egy újabbat, amin azonnal megjelent a két csík, ekkor már biztos voltam benne, hogy terhes vagyok és nem is teszteltem tovább. Most 12 hetes vagyok.
2008. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek.Nagyon szeretném,hogy most végre összejöjjön egy babóka!!Egyébként 15 napja késik a mensesem.Talán még nincs minden veszve..:)
2008. szept. 13. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Üzend meg feltétlen hogy mi ujsi!! Nekem 5 napja késik...de a teszt sajna negatív...
2008. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!