Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen módszerek vannak a...

Milyen módszerek vannak a ciklus beállítására a gyógyszerszedésen kívül?

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Cickafark, palástfű. Olvass utána.

Abbahagytam a gyógyszert, és elég érdekesen alakult a dolog. 29, 32, 45,45 napos ciklus... Babaprojektnek nem jó!

Akkor gondoltam úgy, hogy gyógyszer előtt inkább kipróbálom, és láss csodát, a 45 napos ciklusból rögtön 33 nap lett. Most is ittam, és kíváncsi leszek, most hány napra jön meg, de úgy érzem, rendesen fog.

Szóval egy próbát megér.

2008. szept. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Maca vibe napi 3×1,Cickafark tea,de szigoruan csak peteérésig,s utána palástfű tea!Az Én szabálytalan 55-40 napos ciklusam már 6 honapja 27 naposak.Nem vesztesz vele semmit.Sok sikert!
2008. szept. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A teát mikor kezdtétek inni?Csak úgy a ciklus során valamikor?Mi a helyzet,ha mostanában nem is volt rendes mensi sem?Kezdjem el inni a cickafarkat és figyeljem lesz-e p.é.?
2008. szept. 13. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok: én a mensi után kezdtem a cickafarkat inni, állítólag közben nem lehet, mert fokozná a vérbőséget.

Szerintem, ha mostanában nem volt vérzésed, nyugodtan kezdd el inni. A Maria Treben Egészség Isten patikájából könyvében is olvashatsz róla, neten is fönn van. Ha nem akarsz gyereket, akkor írják, hogy a várt mensi előtt pár nappal már kezd el napi 1-1 csészével inni, és meghozza.

Mindenesetre nem ártasz vele, ha akár azonnal elkezded inni, hogy meghozza.

(Persze, ha nem akarsz még egyelőre dokihoz menni.) Viszont az is tanácsos lenne (mármint dokihoz menni), mert lehet, hogy valami olyan miatt nem jön meg, amit érdemes lenne megnézetni.)

2008. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a cickafarkfű teát ajánlották, én a mensi első napján kezdtem el inni, mert görcsoldó hatása miatt is jó, és sajna én erősen hasfájós vagyok ilyenkor. 6 napja iszom, majd eldől mi lesz, de a 14. naptól át kell térni palástfű teára. és az ovutesztet is kipróbálom, ajánlom neked is. sok sikert!
2008. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyre vigyázz a cickafark teánál!!!Csak akkor kezd el inni ha tudod,hogy mikor van a peteérésed.Először nézd pg 53mal,s ha már tudod,hogy mikor van péd,akkor tudni fogod azt is,hogy meddig ihatod.Amugy nagyon jó!
2008. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt több termékről is olvashatsz. Mind nagyon jóésnem gyógyszerek. Mind homeos.


[link]

2008. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!