Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Probléma lehet ha babát...

Probléma lehet ha babát szeretnék?

Figyelt kérdés
Több mint másfél éve sikerült áldott állapotba kerülnöm, de elvetéltem. Azóta nem jön a baba. Most vettem egy ovulációs mikroszkópot és a ciklusom 28.napján volt páfrányos. Szépen tisztán kivehető volt. Igen ám de a 30. napon meg is jött a menstruációm. ??? Peteérés után két nappal menstruáció? Hozzáteszem nem mindig 30 napra jön meg. 28 és 31 nap között szokott általában. Most figyelem hogy ebben a hónapban mikor lesz peteérés, de nem baj hogy ilyen közel lenne a menstruációmhoz???
2010. márc. 19. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem furcsa, ilyesmi előfordul, csak nagyobb a hangja azoknak akik nem hiszik el és ezt szent és törhetetlen írásnak is vélik, hogy amit gondolnak az úgy is van.

Viszont a tény az, hogy előfordulhat peteérés akár menstruáció előtt egy nappal, sőt még utána 1 nappal is. Akármikor.

Persze a norma az, hogy a ciklus közepén van, de pl lehetséges spontán peteérés is, amikor egy ciklus alatt, akár 2x vagy ritkán 3x is van peteérés.

Ilyesmin ne akadj fenn :)


Sok sikert a babához!!!

2010. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Meglepődtem rajta hogy ilyen későn van peteérésem. Ezek szerint ezért nem jött még a baba. Legalábbis remélem. Most figyelni fogom. Még egyszer köszönöm. :)
2010. márc. 19. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Pont a napokban olvastam itt a pafranyos mikroszkoprol. Valaki megnyalatta a ferjevel es pozitiv lett. (bocsi nem tudom hogy minek hivjak ha ovut mutat, en nem hasznaltam meg)

Aztan irtak ra egy csomoan hogy a mikroszkop teljesen megbizhatatlan. Szoval nem tudom...

2010. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia, ovu tesztet használtál már? én próbálgattam anno ezt a mikroszkópos bigyót. Van késői peteérés sajna. Egyébként hormon vizsgálatra nem szívesen mennél? Én a mai fejemmel már tuti azzal kezdeném.. de én 3 évet vártam a fiamra.. lombikra voltunk kiírva, csak még előtte inszemivel összejött:)

szóval én a hormoneredménnyel nem fogok várni, ha már a kövin gondolkozunk:) Én csak azt ajánlom mindenkinek, hogy gyorsan kérjen dokijától ilyet, elég hamar képben lehet lenni.

2010. márc. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Egyáltalán nem lehetetlen ,hogy a menstruáció előtt van peteérés!!!Nem vagyunk gépek!Nekem nov. 23-án volt peteérésem és nov.26-án kellett volna megjönnie!:)))Tehát három nap volt a kettő között!!!Most 23 hetes vagyok és kislányom lesz!4 évet vártunk rá!!!:)))
2010. márc. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jujjj, de jó amit az utolsó válaszoló írt!!! Akkor nem lehetetlen hogy nekem is összejön csak eddig mindig rossz időben voltunk együtt. :) Szívből gratulálok minden kismaminak. Hű, most de jó kedvem lett. :)

Minden válaszolónak köszönöm hogy megosztotta velem tapasztalatait. Ha nem jön pár hónapon belül a baba akkor megfontolom a hormonvizsgálatot is. Köszönöm.

2010. márc. 20. 08:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Utolsó vagyok!!!Én az elején minden vizsgálaton átestem!Jártunk természetgyógyászhoz!Rengeteg pénz elment!3 év után belefáradtunk!Volt nekem is mikroszkópom,meg minden sz@r amit csak akarsz!Mindig azt figyeltük,hogy mikor KELL szexelnünk!Iszonyat volt!És onnantól kezdve,hogy CSAK szerettük egymást egy éven belül baba lett belőle!:))))Majdnem elájultan a pozi teszt láttán!!!:)))Nem is tudtam mikor van peteérésem!Csak a doki számolta ki ,hogy mikor fogant!!!:)))Onnan tudom,hogy 3 nappal mensi előtt!!!!
2010. márc. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia! Örülök, hogy végül sikerült nektek. :) Sajnos én is elég sokat görcsöltem rajta főleg hogy egy babát el is vesztettem. Szerencsére már - amennyire lehet - túl vagyok rajta. Most készen állok újabb babára, és végre a gond is kiderült. Remélem hamarosan jó hírrel szolgálhatok.

Sok boldogságot nektek.

2010. márc. 20. 09:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, én nagyon nagyon régen olvastam egy törzsről, ahol a nők csak menzeszkor hálnak a férfiakkal, és nem haltak ki.. van olyan nő, akinek a menzesz alatt sikerül teherbe esnie. Persze most sokan leszólhatnak, hgy hé te, tanultál bioszt? no de az élet mást mutat néha, mint a könyvek.


Kitartást és sok örömet kívánok én is neked:) csak arra fókuszálj, hogy most minden rendben:) akár már képzelheted most is úgy, hogy a pocidban van a baba:)

2010. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!