Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek esélyes a baba?

Szerintetek esélyes a baba?

Figyelt kérdés
4 hónapja fogamzásgátlót szedek, az előző ciklusban szedtem antibiotikumot, annak is az elején, de már csak ebben a ciklusban voltunk együtt óvszer nélkül, hogy biztosra menjünk.Így ugye nem kell mért aggódnom? Most kell majd megjönnie és nagyon aggódós vagyok. Még egy picit várnék a babával. Azért itt kérdezek ilyet mert itt némileg tapasztaltabbak és értelmesebbek válaszolnak:) előre is nagyon köszi
2010. márc. 19. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Ezt bemásoltam szerintem olvasd el. Ott sok ilyen kérdés és válasz van.



Kérdés:

Másfél éve szedem a xxx nevű gyógyszert, de tavaly és idén is úgy jártam, hogy beteg lettem, antibiotikumot szedtem kb. 1 hétig, utána pedig több héten át hányingerem volt esténként a gyógyszer beszedése előtt kb. 1-2 órával. Miután bevettem a gyógyszert a tünetek elmúltak. Nem tudom ez mit jelenthet. Megszoktam a gyógyszert, semmi problémám nem volt már a kezdetektől sem, kivéve ezt a kétszer néhány hetet.


Válasz:

Az antibiotikumok megváltoztatják a fogamzásgátlók hatását a szervezetben. Azt javasoljuk, mivel sokszor maga a fogamzásgátló hatás is felfüggesztődik, hogy a gyógyszer alatt és utána pár napig kiegészítő védekezésként gumióvszert is használjnak. A tünetekre B6 vitamint be lehet venni, ha az antibiotikum után a panaszok megszűnnek, ártalmatlan dologról van szó.

Dr. Nagy László


[link]

Itt olvashatsz még erről.

2010. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!