Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs munkám és terhes leszek?

Ha nincs munkám és terhes leszek?

Figyelt kérdés
Ha nincs munkám és terhes leszek akkor mi jár?gyed ,gyes t gyás,stb...és így biztosítót vagyok ?vagy fizetnem kell a tb-t?
2010. márc. 19. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Alanyi jogon jár a gyes.
2010. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szülés után igényelheted a gyest és akkor úgy biztosított is leszel. Egyébként a gyes összege 25795 ft szóval nagyon kevés
2010. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy nagyon kevés a gyes és hogy azt szülés után kapok de előtte semmilyen támogatást nem kaphatok?tb-t is magamnak kell fizetni?
2010. márc. 19. 20:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Előtte nincs semmi, és igen, a tb-t magadnak kell fizetned, és ha rám hallgatsz, fizeted is, mert ha magadnak kell kifizetned a vizsgálatokat plusz a szülést, az nagyon nagyon húzós lesz, ahhoz képest a havi kb. 4800Ft semmi:(
2010. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előtte milyen támogatásra gondolsz?Az Állam nem szórja a pénzét.....ránk,mezei halandókra.Ha megszülsz,kapsz Állambácsitól egyszeri segélyt,utána a gyest.A TB-det fizetheted míg terhes vagy,ami úgy tudom most 4000 Ft/hó,azután a gyesből vonják.
2010. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
kezdjük ott h én be sem vállatam volna a babát ha nem lett volna munkám.ezen gondolkozzál el.aztán utána meg jársz segélyekért mert nem tudod eltartani a gyereket.ilyen életet szánsz neki??
2010. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
utolsónak!akkor se vállalnád be ha 2 elhalt terhesség után és vizsgálatok tömkelege után végre sikerül!!!!!!!?????akkor már más a helyzet igaz!!!??
2010. márc. 19. 21:08
 8/12 anonim ***** válasza:

szia.

családban, ismerősök között nem tudjátok megoldani, hogy valaki bejelentsen?

2010. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem akarok hülyeséget írni, de ha elmennél munkanélkülire? Az fizeti a tb-t...
2010. márc. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a családban sajnos nem tudjuk megoldani mivel ha bejelent az nem segítség mert ugye kell utánam fizetni és azt valószínű nekem kéne az kb 30 40 ezer és erre nincs pénzem!Munkanélkülire meg hogy menjek el ha nincs munkám!!munka után tudsz csak munkanélkülire menni!
2010. márc. 19. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!