Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem megy le a hőm?

Miért nem megy le a hőm?

Figyelt kérdés

Már ez az 5. ciklusom, hogy hőmérőzöm. Babát szeretnénk. Az alaphőm 36.2-36.3 szokott lenni. A mensi második napjára mindig leesett a hőm. Most viszont még mindig az egekben(az előző görbém amúgyis érdekes, mert ovu után is mindig csak 36.6-36.7ig ment fel a hőm, most meg még 37 is volt) Reménykedtem is nagyon, hogy talán babát jelent, de nem, mert montosan ovu után 13. napra megjött, ahogy szokott, sőt most még erősebb is(a vérzés és görcsölés is).

De akkor miért nem megy vissza a hőm? Milyen problémára utalhat? (ha nem lenne ilyen erősen meg a mensesem, még babára is gondolhatnék, de így azt kizárom)

Előző ciklusom:

[link]

mostani:

[link]



2015. nov. 11. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdekes. Én azért egy tesztet ellőnnék kíváncsiságból, sose lehet tudni :) Van aki végig menstruálja az egész terhességét. Vagy legalább az első pár hónapot. Az egyik ismerősöm 17 hetesen tudta meg hogy terhes. Addig megjött neki rendesen.

(amúgy, csak egy tanács, ne haragudj meg érte, de ha babát akartok kicsit sűrítsétek meg az együttlétek számát, úgy nagyobb az esély)

2015. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Lehet csinálok egy tesztet, de kizártnak tartom. Én is olvastam már olyanról, hogy mensi idején terhesen is tapasztalt vérzést valaki. Az én esetemben viszont most kifejezetten erős, sőt kicsit darabos is.

Köszi a tanácsot is, tudom, hogy ebben a ciklusban nem toltunk túl sokszor együtt(annyit túlórázott a férjem, hogy szinte alig találkoztunk). Amúgy alapesetben többször összebújunk figyelgetés nélkül is(arra azért már odafigyelünk, hogy ne minden nap, inkább 2-3 naponta, mert olvastam, hogy túl sűrűn sem jó).

Azt pedig kíváncsian várom, hogy hogyan alakul a hőm...

2015. nov. 11. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Az sem kizárt, hogy megfogant, de nem tudott megtapadni rendesen, vagy valami miatt befejeződött a terhesség, emiatt jött meg, de maradt magasan a hő. Ez sok nővel megesik, csak a legtöbben nem tudnak róla, ha nem tesztelnek.
2015. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Látom már régebbi kérdés de megpróbálom hátha még meg van neked!Érdekelne mi lett veled!Most én is detto ugyan így vagyok!magas hő 36.9-37 és reggel szájban mérem!De most 3nappal korábban jött meg és darabos mint neked!Bár most nem görcsölök egyátalán!
2016. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Látom már régebbi kérdés de megpróbálom hátha még meg van neked!Érdekelne mi lett veled!Most én is detto ugyan így vagyok!magas hő 36.9-37 és reggel szájban mérem!De most 3nappal korábban jött meg és darabos mint neked!Bár most nem görcsölök egyátalán! Neked hogy alakultak a dolgok?
2016. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nem tudok jó hírrel szolgálni. Nem voltam várandós, és azóta sem sikerült. Az újévi fogadalmam, hogy elmegyek endokrinológushoz, mert biztos, hogy valami hormongond van, ez látszik a hőgörbéimből is.
2016. jan. 13. 08:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi,hogy válaszoltál! :) Nekem a házi doki javasolta hogy menjek nődokihoz és ha kell ők küldenek endo dokihoz meg vérvételre!!Úgy hogy hétfőn megyek!Holnap azért csinálok egy tesztet hogy biztosra menjek!Remélem nektek is mihamarabb összejön a babóca!Sok sikert hozzá! :)
2016. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!