Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy peteérés volt?

Lehet, hogy peteérés volt?

Figyelt kérdés

[link]


Már több hónapja próbálkozunk, ezért kérek itt is segítséget. Szerdén, de legfőképpen csütörtökön nagyon fájt a petefészkem. Lehet, hogy ez volt a peteérés. Ennyire még sosem éreztem. Meg is próbáltunk mindent beleadni a dologba, de néha még az együttlét során is éreztem,hogy kiszakad a petefészkem.


Mi lehetett ez?

köszönöm a segítséget


2010. márc. 19. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem peteérésed volt. Mi is próbálkozunk, és mindig érzem mikor van éppen. Akkor fáj, szurkál a petefészkem. Nekem is volt ilyen "majd kiszakad" érzésem. Sajnos nekem akkor nem repedt meg a tüszőm. Szorítok nektek! Hajrá!
2010. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia!Ha továbbra is nagyon fáj lehet, hogy petefészek gyulladásod van.Van aki megérzi a peteérést, de ha eddig nem érezted szerintem most se azért fáj.Üdv
2010. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

Ma már nem fáj, inkább tegnap volt jellemző.

Ezért gonodltam, hogy peteérés lehet, és nem felfázésos dolog.

2010. márc. 19. 09:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem sokat ér a hőgörbe, ha nem vezeted minden nap. Én pl egyáltalán nem látok ezen a görbén tüszőrepedést. A hőd a ciklus eleje óta gyakorlatilag stagnál 36,7 körül, legalábbis a méréskihagyás miatt ez látszik.

2010. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

Az előző hónapokban rendszeresen mértem, de most beteg voltam, és ezért nem tudtam mérni.

2010. márc. 19. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!