Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vér vagy vizelet mutatja ki...

Vér vagy vizelet mutatja ki hamarabb a HCG szintet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
A vérvizsgálat hamarabb kimutatja a terhességet!
2010. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vér. mivel az bármekkora szintet kimutat, ellenben 1 teszt csak bizonyos szint felett.
2010. márc. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Gondolhattam volna. Ha ma teljes vérképet csináltak akkor az is kiderül ma, vagy azt csak akkor nézik ha kimondottan kérik?
2010. márc. 19. 09:09
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. úgy tudom, h alapból nem nézik. (mert miért is kérnék?) a doki általában beikszeli a lapon, hogy mikre kíváncsi, és csak azokat nézik. így neki kéne szólnod, ha terhességre gyanakszol.
2010. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon 2 esélyes a dolog.A nőgyógyászom nem igazán érzem, hogy érdekelné mi van Velem, mert nov.-től oda járok és mindig azt mondja minden rendben, de érdekes módon azóta nem menstruáltam csak januárban de gyógyszerrel. Szóval ezt a kivizsgálást a házi orvostól kértem pajzs mirigy miatt...hátha.Ha ő nem küld, majd én küldetem magam.:)
2010. márc. 19. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:
megint 2. Amikor én más okból vérvételre mentem, akkor a doki odaadta az A4-es lapot, amin volt milliónyi dolog, és ő beikszelt rajta kb 10-et. Azt kellett leadnom vérvételkor. Ha esetleg találsz rajta olyat, hogy HCG, akkor ikszeld be. a doki nem fog emlékezni rá, hogy ő csinálta, vagy te. Vagy ha ezt így nem akarod, akkor menj el hozzá vérvétel előtt, és beszéld meg vele, hogy erre is kíváncsi vagy. Bár sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy ha november óta nem volt rendes havid, és januárban is csak gyógyszerrel, akkor kicsi az esélye a terhességnek. Ha meg az lennél, akkor azt már egy teszt is kimutatná. De persz próba szerencse, hátha! drukkolok!
2010. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia 2.! Nem volt a papíron ilyen...2 kisebb lapot kaptam, persze néztem.:)Azért gondolom hogy 2esélyes, mert 1-én uh-on 15 mm-es domináns tüsző volt, és 13mm mnyh.
2010. márc. 19. 10:00
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor szerintem az a legjobb, ha elmész a háziorvoshoz, és elmondod ezt neki is. nem hiszem, hogy ellenkezne, és legalább te is tisztán látnál utána.
2010. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!