Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mutathat egy teszt egyik nap...

Mutathat egy teszt egyik nap halvány, de biztos pozitívat, másik nap pedig nagyon-nagyon-nagyon halvány 2. csíkot, ha mondjuk a vizelet a másodiknál sokkal hígabb, mint az elsőnél?

Figyelt kérdés
Előtte nap este 11-ig teáztunk a barátainkkal, és fel is fáztam, és megittam vagy 3-4 litert, hogy mihamarabb gyógyuljak! Számíthat ez ennyit?
2008. szept. 12. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teszttől is függ. A tesómnak a 4. teszt mutatta, ki, hogy terhes, a keresztfiam lassan 1 éves:)) Én olyat használtam, ami már a mensi kezdete előtt pár nappal is kimutatja, és tényleg + lett (a pocilakóm 2 hetes).
2008. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mutathat. Nekem is az egyik halvány lett a 2 elvégzett teszt közül. A lényeg, hogy a két csík ott legyen.

Gratula és boldog babavárást!

8 hetes kisfiú anyukája

2008. szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is mutathat!

Gratula! :)

2008. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon reménykedem! Köszönöm!

Ilyen még sosem volt, először azt hittem, csak rossz a számíze vagy mi, de képzeljétek, ma minden kaját és innivalót keserűnek érzek!! Olyan fura...

2008. szept. 12. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden teszted kétcsíkos! Gratulálok! igen a folyadék mennyisége befolyásolhat! Szerintem babás vagy!!!
2008. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, Gratulálok! Nekem is volt hal ízű a kávém:))
2008. szept. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!