Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik teszt érzékenyebb a...

Melyik teszt érzékenyebb a corax vagy a clearblue?

Figyelt kérdés
Nektek melyik mikor adott + eredményt?
2008. szept. 12. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt csak az tudná megválaszolni, aki mind a kettőt egyszerre próbálta ki. Nem lehet két ember eredményét időben összehasonlítani, mivel a tesztek erdményt a hcg mennyiség függvényében mutatnak.

Lényeg, hogy mind a két teszt megfelelően jó, hiszen erre van előállítva, csak meg kell várni a mensi időpontjához közeli napot, lehetőleg az utánavalót. Ilyenkor mindig mindenki rettentő kiváncsi már, hogy mi van, de ha megjön eleve felesleges az azonnali tesztelés, ha nem jön meg az pedig jó jel lehet.

Ez pont annyira megválaszolható kérdés, mintha azt kérdeznéd, hogy az algopyrin, vagy a saridon a jobb-ez is fejfájásfüggő...

Szóval a válaszok alapján az lesz a jobb , akik most épp neked válaszolnak majd..és attól függ ők épp mit használtak.

Jó sok rizsát ideírtam, de szerintem bármelyiket használhatod, sőt vehetsz ezen kívűli fajtákat is, olcsóbbat, a lényeg az eredmény, azt pedig a megfelelő időben mindegyik mutatja.

Sok sikert!

2008. szept. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de konkrétan az érdekelne,hogy melyik milyen érzékenységű,mert nem találom a dobozon.Ezen az oldalon pedig sokszor írnak "érzékenységi" számokat!
2008. szept. 12. 09:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Megint én!

hát én is láttam az érzékenységiről mit írnak, de amiket én vettem tesztet és poz lell, annak a papírján sem találtam számokat.

One step és lily volt , kimutatta hamar.

Még most is megvan a papír, de nincs rajta szám..

Hátha valaki azért leírja!

2008. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

a clearblue elméletileg 50-es, a corax meg 20-as.

De mindez hiába, ha mondjuk a clearblue azért mutat hamarabb +ot, mert más reagenst használnak, és már kevesebb koncentrációnál is eléri, hogy halványan pozit mutasson.

sok sikert!

2008. szept. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor az 50-es az gyengébb?
2008. szept. 12. 09:48
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
A nagyobb számú az érzékenyebb, elvileg!
2008. szept. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nem! a kisebb számú az érzékenyebb, mivel kisebb koncentrációjú hcg-t is képes kimutatni! Azzal a reagenses példával csak azt akartam érzékeltetni, hogy sok múlik a gyártón is, mert elvileg a CB a leggyatrább, de a tapasztalatok épp az ellenkezőjét mutatják. Lehet, hogy köze van az árnak is ehhez, mert a CB a legdrágább, biztos nem véletlenül...

A legérzékenyebb a 10-es teszt, ez az Acon és a Qupido.

2008. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A Lilly 25-ös érzékenységű, én azzal teszteltem.
2008. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen a corax 20-as a clearblue pedig 50-es
2008. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!