Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az eredmény + v - nak értékele...

Az eredmény + v - nak értékelendő? Be Sure teszt?

Figyelt kérdés
A t vonalnál nem egybefüggő rózsaszín a vonal hanem a 2 széle,közepe fehér,de a 2 vonalka a szélen határozott.Minek tudjam be?Azt tudni kell h a mensesem napján amikr teszteltem az egy Bionexia nevű teszt volt ami határozott + volt,bár halványabb mint a controll de jól látható,nem halvány vonal.Most vagyok a mensem 3. napján,ami kissé kevesebb mint szokott,de nincsenek benne darabok,viszont mégis megvan.Mit gondoltok?
2010. márc. 18. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A + teszt elvileg nem hazudik. De menj orvoshoz mindenképp!
2010. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
DOKI,DOKI,DOKI!Ha akarod a babát.A pozi teszt az babát mutat.Egyébként gratula.
2010. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz! Vagy csinálj még tesztet előtte. Mert, ha most elmész, meg fogni nézni ultrahanggal, de ilyen korai szakaszban még semmit nem látni általában. Így tesztet ajánlok még előtte. Vagy vérvételt HCG hormonra, az biztosra kimutatja.
2010. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Ez bizony pozitivnak kell venni.Van akinek megvan terhesség alatt is a mensi.Nekem is megvolt 3 honapig.Azért ajánlatos az orvosod meglátogatása is.
2010. márc. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!