Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire van koze a teherbeese...

Mennyire van koze a teherbeesesnek az orgazmushoz? Tudtok-e valamit errol?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Semmi köze sincs egyiknek a másikhoz, különben hogy eshetnének teherbe a megerőszakolt nők :)
2010. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az orgazmus spontán tüszőrepedést idézhet elő. Tehát annyiban van hozzá köze, hogy teherbe eshetsz a ciklus olyan napján, amelyiken "papírforma"szerint nem. Így készültem én a menszesz után egy nappal :))
2010. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Úgy is összefügg, hogy ha van orgazmusod nő a fogamzóképességed, orgazmus után egyrészt a pozitív gondolatok, másrészt pedig a belső mozgások miatt :) Nem zárja ki a teherbeesést az orgazmus hiánya, az orgazmus mindössze segíti :)
2010. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt el tudnatok magyarazni, hogy hogyan termekenyulhet meg a petesejt spontan tuszorepedes utan? En ugy tudom, hogy csak akkor termekenyulhet meg, ha mar megnott arra a 18-20mm nagysagra... En ezt mar annyira nem ertem... Annyi sokmindent olvastam mar, hogy azt sem tudom mi igaz es mi nem. Mar ott tartok, hogy 2naponta merjuk a petesejt nagysagat es elegge kiborito ez az egesz herce-hurca. Csak gondoltam ezt is megkerdezem, lehet hulyeseg volt, de kicsit megnyugodtam ebbol a szempontbol... Koszi nagyon
2010. márc. 18. 21:07
 5/12 anonim válasza:
Semmi köze az orgazmushoz a megtermékenyítéshez...
2010. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Dehogynincs köze. Nem függ tőle, de segíti a sikeres fogantatást. Ezer meg egy cikk és tanulmány szól erről.


A spontán tüszőrepedés iszonyatosan ritka dolog, hormonlökés válthatja ki, ami főleg fiatal korban orgazmus hatására is lehetséges, azonban a pete ha spontán reped általában éretlen, ezért nem is számottevő az ilyen. Ha pedig valami csoda útján mégis normális ez a pete, a méh fala akkor sem alkalmas egy terhesség befogadására. Az a baj, hogy itt az oldalon csak annyit tudnak, hogy húúúú vigyázzál mert lesz spontán tüszőrepedésed és azonnal terhes leszel én is így lettem terhes -.- jah én meg kidobom az anatómia könyveimet. Nem kell vele foglalkozni, peteérés általában megközelítőleg a ciklus közepén van, ilyenkor van nagy esély a fogantatásra :) Mióta próbálkoztok babával? Olyan kétségbeesettnek látszol :( Segíthetek valamiben? Ne haragudj, ha félreértelek, de nekem teljesen így jön le :)

2010. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy amióta világ a világ, a nők többsége úgy esett teherbe, hogy nem volt orgazmusa. Így is, úgy is teherbe eshetsz, nem számít. Akkor miről beszélünk??? "Tudományosan" nem nem kell hozzá orgazmus és kész. De, ha a lelki, pszihikai oldalával foglalkozunk, akkor valószínűleg plusz 2%-ban elősegítheti, de nem több. Persze, segíthet, de attól nem biztos, hogy teherbe esel. Ez olyan "nagymamám" módszere, minthogy az aktus után emeljük föl a lábunkat... Igen, elősegíti, több jut be, de attól nem biztos.

A teherbeesés nem ilyenektől függ, messze nem...

2010. márc. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia.Az elöttem szolónak van igaza!!!!Nem kell spontán orgazmus a teherbeeséshez annélkül is eshetsz teherbe.Ne stresszelj csak nyugi és hajrá.
2010. márc. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A nők többsége orgazmussal esett teherbe. Ezt komolyan mondom. Sok tudományág vitatja, hogy tulajdonképpen mi célja a női orgazmusnak, mert valóban nélküle is sikeres lehet a teherbeesés, de a pozitív hatások nem csak 2%-ot dobnak a dolgon :) Fizikálisan is elősegíti, ha épp úgy hozza az idő, ez azért már manapság ritka. Női és férfi orgazmus egyszerre, hááát. Nem sokszor fordul elő ilyen.
2010. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

23:06-osnak:

Mar masfel eve probalkozunk, de a tortenetem igy szol:

nehany honapja probalkoztunk mar, mikor besokalltam es elmentem dokihoz. Megcsinaltak az osszes vervizsgalatot, azok allitotag rendben is voltak, de a ferjem spermogramaja nem volt tul jo. 10%-osak voltak csak. De ez ugy, hogy eppensegen egy lelki trauman volt tul(halaheset a csaladban)es valoszinu, hogy ezert lettek ennyire lassuak. Nehany honappal kesobb mar teljesen ok volt a ferjem eredmenye is, es elkezdtuk a petesejtek mereset. Egyik honapban megnottek, masikban viszont mar nem... igyhat az akkori dokim inszeminaciot javasolt, de ebbe nem ment bele a ferjem. Uj dokit talaltam, aki allitolag sterilitasra van szsakosodva es most vele "talalkozom" 2 naponta. Tul vagyok a histerosalpingografian is (szornyu volt!!!), de ha ebben a honapban nem erjuk el a kivant eredmenyt akkor a kov. honapban mar hormonkezelessel probalkozunk.

Roviden ennyi, csak ugy ahogyan a tobbi lanyok is, en is nagyon vagyom mar a babara. De igazad van, nagyon le vagyok torve emiatt. Minden este az internetet bujom, hatha valami ujat feltalaltak ennek erdekeben, olyan vagyok mint egy bekattant idiota :), mikor "eszemnel vagyok" meg en is magamon szorakozom. Tuti valamilyen formaban nekem is sikerulni fog, csak ha ez a turelmetlenseg ne lenne...

Mindenkinek sok sikert kivanok es nagyon koszi a valaszokat :)

2010. márc. 19. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!