Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtti 1-2 napon már...

Peteérés előtti 1-2 napon már lehet látni ultrahangon a tüszőt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha normális a ciklus- értem ezalatt, hogy valóban van peteérés, lehet:) Pl. stimulálásnál szokták nézni a dokik Uh-val. Nekem anno 2.5-at is láttak:) értem ezalatt, hogy a jobb és baloldali petefészkemen 1-1 nagyot, meg egy kisebbet a jobboldalin:) (1 bébim lett végülis a 2.5 lehetőségből, 1-et találtak meg a "fiúk":)
2010. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor holnap megyek a dokihoz. Eddig mindig 12. napon voltam és nem talált domináns tüszőt. Arra gondoltam, hogy talán nekem később van. Holnap leszek a 13. napon, hátha látnak most valamit. Mellesleg 28-30 naposak a ciklusaim, és mégse láttak a 12. napon semmit. Lehet hogy nincs is peteérésem?
2010. márc. 18. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a 30napos ciklust vesszük akkor lehet a 15-16.napon van inkább a péd és azért nem látták.
2010. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg korai van:)11-12:) a kisfiam az utolsó utáni pillanatban foganhatott:D 13. napon:) egyébként van ovulációs teszt amivel megismerheted a ciklusodat. Gyógyszertárban tudsz venni. Ma már nekem elég 2 db belőle, úgy be tudom tájolni.. de ehhez kellett pár évi babahiány- nem jött:S
2010. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hm.. ha holnap mész, kérj hormonvizsgálatot is. fsh, lh, prolaktin, meg mittomén miket szoktak nézni. pajzsmirigy hormon, ösztrogén, progeszteron, tesztoszteron.. valaki biztos jobban tudja ezeket.


Szerintem érdemes megkérdezni, ne járj úgy, mint én.

Mióta szeretnél babát? hátha segíthetek valahogy.. akármivel..

(én vagyok az első válaszoló:)

2010. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1,5 éve de már nemsoká feladom azt hiszem. Legalább is így érzem. :(
2010. márc. 18. 20:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csak peteérés előtt látni a egy -két nappal a tüszőt, hanem jóval hamarabb, csak akkor még nem akkora, ami megrepedni. Naponta 2 mm képes növekedni. Én is szerdán voltam uh-on és 14 mm-es domináns tüszőm volt, ami a hétvége körül reped majd meg, és mellette még sok kicsi. Neked egyáltalán nem látott a doki tüszőt?
2010. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szó szerint így írta : Dom tüsző egyik oldalon sem látható

Szóval nem szerintem. Már csak abban bízok hátha holnap lát valamit, ugyanis hasszúrást éreztem ma meg egy kicsit fájt is néha, de lehet hogy csak bebeszélem. Nem tudom

2010. márc. 18. 20:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne add fel, nekem 3 évet kellett várnom a fiamra.. meg még ki tudja mennyit majd a kövire. Nem szabad feladni. Én is megjártam a poklok poklát lelkileg, így pontosan tudom mit érzel, ezt csak az tudja, aki benne volt, vagy van. Ha akarod leírok mndent részletesen, hogy és mit csináltam. Most szedem össze egy lánynak úgy is:))
2010. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!