Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kezdtem a görbézést és...

Most kezdtem a görbézést és valahogy nem értem? Meg néznétek?

Figyelt kérdés

[link]

Nem értem ezt az ingadozást meg a hirtelen le esést?


2010. márc. 18. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elején még bárhogy kinézhet, de inkább alacsony értékeknek kell szerepelniük. Ne aggódj, pé. után kell emelkedni és ott maradni, addig nagyjából tökmindegy.
2010. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szia.Ez az én görbém.Nekem is van hasonló ingadozásom.Ez normáli nállad is.Nem biztos hogy oda húzza be a naptár mikor a hömérőd méri a hö emelkedését.Próbálozzatok !Sok sikert.

2010. márc. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hő azért zuhan ennyire meredeken az elején, mert drasztikusan csökken a testedben a progeszteron hormon mennyisége. Ez a hormon nyomja fel a hőmérsékletet és ha tartósan fent is marad, az jelzi a babát.:)
2010. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!