Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek késik még? Itt vagytok...

Kinek késik még? Itt vagytok sorstársak?

Figyelt kérdés

Nekem márc. 12-én kellett volna megjönnie. Azóta csak enyhe barnázás van és 2 negatív teszt.

Csak az időjárás szórakozik velünk?

Nálatok mi a helyzet? Mennyit késett? Teszteltetek már?


2010. márc. 18. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem 11-én kellett volna jönnie. Semmi folyásom, száraz vagyok. Tesztet még nem csináltam. De még mellfájásom sincs, pedig mensi előtt mindig szokott.
2010. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem februárba kellett volna megjönnie de csak most jött 16án.
2010. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

sziiija :)


Ittvagyok :)

7 napja kellett volna megjönnie, viszont van enyhe barna folyásom...húzódik a hasam alja...de már 4napja. És semmi mensi.

Ennek ellenére az előbb csináltam HCG tesztet, és nagy Negatív lett :(

2010. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mikor csinálod a következő tesztet? Én félek, hogy megint negatív lesz :(
2010. márc. 18. 16:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok, 11-én kellet volna megjönnie azóta barnázok.Holnap megyek dokihoz,hogy megnézze mi van.Van 2 nega tesztem. Én szedek bromot és L-thyroxint.És félek,hogy nem-e ezek kavartak be, pedig most lett volna az inszem....megint csúszik..
2010. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát a kövi tesztet csak vasárnap csinálom meg. Kicsit nekem is elment a kedvem a nega teszt miatt :(

Tudtam h reggel kellett volna megcsinálni :/

Én is félek h a legközelebbi is negativ lesz :(

2010. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. 4-én kellett volna megjönnie, két nap barnásom volt és két totál negatív HCG tesztem. Vérzés azóta sem. Semmi. Biztos bolygómozgás... De jó lenne kideríteni, miért van most ez a nemjönmeg, de nem vagyok babás-dömping. Vagy csak azért tűnik dömpingnek, mert most nekem sem jött meg, s ilyen szemmel figyelem?
2010. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én nem tudom...de ez a kétségek közt vergődés engem már totál kikészít.

Ti csináltok még tesztet? Ha igen, akkor mikor?

2010. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én sem értem miért van....állítólag a 28 napos február miatt mindenkinek tolódik...nekem is 12-n kellett volna jönnie és 5 napot késett. Most nem örültem volna neki mert a kisfiam csak 2 hónapos. de nektek nagyon drukkolok hogy a köv. teszt pozitív legyen.
2010. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Csajok!

Eldöntöttem, holnap reggeli vizeletből csinálok tesztet! Holnap lesz pont 1 hete, hogy késik!

Szurkoljatok légyszi!

Nagyon félek :(

2010. márc. 18. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!