Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Menstruáció...

Mitől lehet? Menstruáció késése (2hete), jelenleg "barnás folyás"?

Figyelt kérdés
Leírom részletesen,ciklusaim 34-36naposak voltak! Dec. 22-re rendesen megjött és 5napig tartott,jan. 2-án ismét megjött utóbbi 3 napig tartott! Elmentem nőgyógyászhoz mindent rendeben talált...szervi rendellenesség nincs! Ezt követően jan .26án megint megjött! Azaz így egy ciklus alatt 2* is! Azóta esedéskes lett volna megint megjönnie kb márc. 2-4körül! De semmi 16.-tól barnás folyásom van! Egyéb tüneteim nincsenek! Barátommal élünk szekszuális életet,mindig védekezünk(óvszerral),habár jan. közepe fele egyszer kiszakadt a gumi(de nem volt megömlése) és egyből észrevette! Azóta csináltunk tesztet 1 hete és most is de negatívak lettek(szerencsére),bár igaz este végeztem el,nem reggel(idegesség végett)...Valaki esetleg volt már így? Remélem nem vagyok terhes!
2010. márc. 18. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem pont most volt,hogy kimaradt egy februárban és most jött meg 16-án. én is csináltam két tesztet mindkettő negatív lett és az egyiket délután a másikat északa csináltam szóval ne aggódj nem vagy terhes :)
2010. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valszeg nem volt peteérésed, ezt jelezheti a barna mensi. Lehet nem ártana kérned egy hormonprofilt, mert a ciklusaid így elég kuszák.:(
2010. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!