Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyobb az esélye h ennyi idő...

Nagyobb az esélye h ennyi idő elteltével nem hazudik a teszt?

Figyelt kérdés
szóval 10edike körül kellett volna megjönnie de még mindig semmi viszont 6odikán volt reggel pecsételésem.(2 csepp) és elég furán érzem magam. kb 1 hete mindennap ég a gyomrom meg hangulatingadozásaim is vannak + többször járok pisilni stb ma vettem egy terhességi tesztet ( maria romed ) sok rosszat olvastam róla de mivel már kb 1-2 hét telt el így mennyi esély van rá h kimutatja a valós eredményt
2010. márc. 18. 13:12
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én is gratulálok a picihez. Én is várok az eredményre...valahol örülök valahol nem :-S minden esetre neked sok boldogságot.
2010. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
"valahol örülök valahol nem" ház igen ezzel én is így vagyok egyébként köszi és szorítok
2010. márc. 21. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!