Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt mennyi idő alatt...

A teszt mennyi idő alatt mutassa ki h pozitiv? Mert vártam kb 3-4 percet, de sajnos csak egy csik volt.

Figyelt kérdés
gondolom ha még várk pár percet,akkor se jelent volna meg mégegy csik.vagy elképzelhető?
2010. márc. 18. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ha terhes vagy akkor nem kell sokat várni hogy elő bukkanjon a másik csík!Sajnálom!de tényleg gondolom milyen lehet!3-5 percet kell amúgy várni de az attól is függ hogy mennyire érzékeny a teszt amit vettél!ne keseredj el!
2010. márc. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam szinte egyszerre jött ki a két csík mikor terhes voltam.Ha késik és nagyon vártátok és szeretnéd minnél előbb tudni menj el a nőgyógyászodhoz.Első alkalommal nem vizsgál elküld egy béta hcg vizsgálatra ami azt jelenti hogy vesznek egy kis vért és abból nézik meg.1000%-os-an kimutatja.Biztosabb mint a teszt.Nekem a 3. babámnál a teszt nem mutatta ki negatív lett.Ez a vizsgálat már másnap kimutatta
2010. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!