Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki átesett ilyenen,...

Valaki aki átesett ilyenen, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Ma reggel pozitívat teszteltem,de kicsit rózsaszínű folyásom van.Holnap reggel megyek dokihoz.Gondolom kapok rá gyógyszert.Azt szeretném kérdezni milyen vizsgálatokra számíthatok?Minden meglesz,mintha 7-8 hetes terhesen mennék?
2015. okt. 30. 00:00
 1/5 whitelady1 ***** válasza:
Nem fog semmit sem látni a doki valószínű. Addig nem kapsz gyógyszert míg nincs szívhang! Szerintem pihenj amennyit tudsz és várj míg 6-7 hetes terhes leszel. Én is vérezgettem a 7. héten kaptam csak gyógyszert! Addig mindegyik csak rángatta a vállat... :(
2015. okt. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapintással érezni fogja a megnagyobbodott méhet! Uh- nem valószínű,hogy látni fogja,de szerintem adni fog gyógyszert,nem csak a szívhangtól kaphatsz! Drukkolok,nem lesz gond!
2015. okt. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az 5 hetes petezsákot látta uh-n.
2015. okt. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincs jó tapasztalatom a korai barnázással.... velem sem foglalkoztak igazán (vagyis ezzel a ténnyel).... a pozi teszt után 1 héttel néztek uh-n, ott még csak 14 mm-es méhnyálkahártyát láttak, pedig már 9 napja késett a mensi.

Szóval ne kenődj el, ha nem látnak semmit!!!

drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2015. okt. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia én 5 hetes voltam mikor kórházba kerültem igaz nekem elég erős vérzésem volt,de amint megultrahangozott a doki és látta a petezsákot egyből hozták is a duphastont és bevettem.Nekem egy hematóma okozta a vérzést.
2015. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!