Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes lenne megpróbálni a...

Érdemes lenne megpróbálni a fogamzásgátló tabit?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy már voltam egyszer terhes, akkor úgy sikerült a dolog,h rögtön a fog.gátló utáni hónapban összejött. Most meg már egy éve próbálkozunk és nem akar összejönni. Sok problémám volt ezidő alatt(peteérés hiány, nem repedt meg a tüsző, nem jött meg a mensim stb).Megkérdeztem a dokimat,h mit szólna ahhoz, ha újra elkezdeném a fog. gátló, 3 hónapon keresztül szedném és utána próbálkoznánk megint ezerrel.Azt mondta,h nem is hülyeség és meg lehet próbálni.Ti mit gondoltok róla?
2008. szept. 11. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egyből utána akarsz terhes lenni,s ráadásul az orvosod is jóvá hagyta,akkor jó nagy butaságra készülsz!Maca vibe inkább!
2008. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem is próbáld meg,hiszen be is állítani a mensidet. Ahhoz már bírtok viszonyítani. Lehet,hogy nagyon görcsösen akarjátok a második babát,egy ismerősömék is így jártak.Már úgy voltak vewle,hogy feladják,és egyszercsak összejött a babó.Sok sikert.17 hetes kismama.
2008. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!