Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség jele az aktus...

Lehet terhesség jele az aktus után 5-nappal?

Figyelt kérdés

Most nem mennék bele a részletekbe, mert egy másik kérdésemnél már kaptam rá választ, és az aktus szerencsétlen körülményeit elemezve megnyugtattak, de most megint félek, mert egy pár napja viszket és érzékeny a mellbimbóm.De csak a jobb, és észrevettem, hogy valamilyen beleszáradt anyag volt benne, tudjátok, mint a köldökben."Kimostam", de még mindig érzékeny. Lehet, h a menstruáció előjele? (kb. 6 nap múlva várom)

Vagy már lehet terhesség jele ennyi idő után?

(esetleg bebeszélem magamnak, mert azon sem lepődnék meg)


2010. márc. 17. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Dehogy! Aktus után 5 nappal esélytelen, hogy terhesség előjele legyen. Még be sem ágyazódott, ha van is baba. valószínű csak hámlott a bőröd. Nyugodj meg, nem terhességi előjel :) Egyébként ahogy számolok, 6 nap múlva menses 5 nappal ezelőtt aktus, ez 11 nap. Nem is volt nagy valószínűséggel akkor peteérésed. Tényleg nyugodj meg :)
2010. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tuti,hogy ezek nem a terhesség jelei!Én is be szoktam magamnak mesélni,hogy terhes vagyok,de 11 nap kell a babának mindenhez!
2010. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Hála Istennek megjött.......De mások okulhatnak még ezekből a kérdésekből!
2010. márc. 22. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!