Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem agusztus 21 én volt...

Nekem agusztus 21 én volt havim agusztus 30,31 illetve szeptember 6,7,8 án voltunk eggyütt a párrommal lehetek terhes?

Figyelt kérdés
nem védekeztünk és a peteérésem is beleesett.de nekem sajnos 7 hete volt abortuszom mert leállt a baba szivhangja.es abotusz után ez a baba egészséges lenne?a tünetek jelentkezhetnek vagy csak beképzelem?mert sokat alszok érzékeny vagyok a szagokra hányingerem van vagy csak képzelem?
2008. szept. 11. 14:04
 1/4 A kérdező kommentje:
ja még annyi hogy feszül a hasam mintha nem férne el a méhem olyan érdekes mint mikor terhes voltam ezt is csak beképzelem?meg mindig az a most fog megjönni érzes.19 én kéne megjöjjön.
2008. szept. 11. 14:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány naposak a ciklusaid?

2008. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha beleesett a peteérésed is,akkor lehetsz terhes.

A dokik különböző véleményen vannak,van aki 3,van aki6 hónap pihenést ajánl,de olyan is van,aki azt mondja,hogy minél hamarabb próbálkozik újra a pár,annál nagyobb esély van,hogy terhes lesz.

2008. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
atlagba 25 29 naposak a ciklusaim
2008. szept. 11. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!