Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eszre vehetem?rajta vagyunk...

Eszre vehetem?rajta vagyunk az ugyon, elmeletileg 12en lesz peteeresem, de tobbszor is volt rendkivulim, azaz napokkal korabban is aztan semmi aztan ujra aztan megint semmi, 35 napos ciklusban 3 szor volt peteeresem nem egyszer

Figyelt kérdés
3 napja szeretkezunk,elvileg 26an kell megjonnie.ha esetleg beugrik a kistalpu az erszenybe,lehetseges hogy mar elobb is tudni fogom?
2007. nov. 7. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
En ajanlom neked a www.babatervezok.otthona.net oldalt, nagyon sok jo dolog van fent.Egy honapban en nem hinnem hogy 3x volt peteeresed, de nem vagyok orvos nem tudhatom, viszont ezen az oldalon lathatod, hogyan ingadozhat a homerseklet valamint az esetleges valadektermelodes, ami segithet az eligazodasban, hogy akkor mi is van,hogy is van es mikor is van!De szurkolok nked nagyon a babahoz!
2007. nov. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!