Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy baba? 5 napja...

Lehet, hogy baba? 5 napja késik. Abban gondolkodtam, hogy azért, mert ciklus közepén volt 3-4 nap barnázásom, ami egyébként nem szokott. Megszakítással védekezünk a párommal. Mindig 30 naposak a ciklusaim.24/L

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 14:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szia. Nem teszteltem még. Azt hittem van itthon egy, de nincs és csak ma tudok venni. De szerintem nem baba, mert semmi tünetem nincs. De tényleg semmi. Itt mindenki émelygésről, hányingerről ír, meg hogy sokat eszik meg ilyenek. Nekem semmi. Még annyit se eszek, mint szoktam.
2010. márc. 19. 08:53
 12/16 anonim ***** válasza:
A tünetek nem mindenkinél jelennek meg :) Sőt a többségnél nem, itt a tünetek sajnos csak képzelt tünetek :( Írd meg légyszi mi lett az eredmény :):)
2010. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Naaaa???? Én már úgy izgulok :D
2010. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem ebben a hónapban 7 napot késett. 3 teszt negatív lett, ma megjött :(

Szerintem a tavasz miatt!

Pedig már úgy bele éltem magam :( De tanultam! Legközelebb csak 1 hét késés után tesztelek.

De neked drukkolok! Írd meg minél hamarabb, hogy mi lett!

2010. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Csináltam ma tesztet (X-epil) és negatív lett. Mensi még sehol. Tegnap este hol a jobb petefészkem, hol a méhem fájdogált, már azt hittem megjön, de semmi. Este olyan hőhullámaim voltak, egyszer hidegrázás, egyszer leizzadtam. De mi lehet velem???
2010. márc. 20. 07:02
 16/16 anonim ***** válasza:
Az X-epil nem túl jó teszt. Ha rám hallgatsz veszel egy Qupidot és reggeli első vizeletből megcsinálod, az a biztos, ha az negatív, akkor nem vagy babás, de ha pozitív, az pozitív :):)
2010. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!